FAQ


V súvislosti s otvorením Tatralandie od 27. 5.2021 prinášame odpovede na najčastejšie otázky:


Odkedy bude otvorený areál?
Areál Tatralandie bude pre verejnosť otvorený od štvrtka 27.5.2021. Vchádzať sa bude tradične cez vstupný vestibul.

Aké sú otváracie hodiny?
Denne od 10:00 do 19:00.

Ktoré časti areálu budú otvorené?
V prevádzke bude celoročná časť areálu tzn. interiérové bazény v hale Tropical Paradise so slanou aj čírou vodou (okolo vodného baru Barbados a šnorchlovací bazén) a obidva bazény v hale Karibik (relaxačný a detský), a exteriérové termálne bazény, celoročné tobogany s nástupom a dopadom v interiéri, Keltský saunový svet,  Wellness centrum (Otváracie hodiny Wellness: Pon - Štv: 12:00 - 19:00, Pia - Ne: 10:00 - 19:00). Zároveň budú otvorené aj stravovacie zariadenia – samoobslužná reštaurácia Paradiso a obľúbený vodný bar Barbados.

Sú nejaké kapacitné obmedzenia?
Áno, podľa aktuálne platného nariadenia sme povinní limitovať okamžitú kapacitu. Z toho dôvodu meníme aj stratégiu predaja a odporúčame zakúpiť si vstup vopred online na www.gopass.travel, pretože návštevníci so zakúpeným online vstupom sa určite dostanú k bazénom – získavajú garanciu online. Zároveň uvádzame do predaja aj nový druh vstupu – Aqua ticket 3-hodinový  vstup. Užívajte si Tatralandiu buď s celodenným vstupom alebo 3-hodinovým vstupom.

Aké bezpečnostné opatrenia platia?
Pri návšteve Tatralandie platia bezpečnostné aj prevádzkové obmedzenia. Kompletný zoznam opatrení nájdete tu: https://www.tatralandia.sk/info/tatralandia/ochrana-zdravia. Každej osobe využívajúcej služby Tatralandie odporúčame pred návštevou areálu absolvovať testy na ochorenie COVID-19. Aktuálny zoznam MOM nájdete tu: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky (gov.sk)
Náš tip: pri vstupe do Tatralandie nájdete testovacie miesto na antigénové testy, otvorené denne 9:00-16:30 hod.

Mám z minulého roku Aqua sezónku, môžem ju použiť?
Áno, aj napriek obmedzeným podmienkam sa snažíme nájsť priestor aj pre našich verných sezonkárov. Svoje vstupy môžete využiť tak ako ste boli zvyknutí denne do 2.7.2021 (vrátane). Ak využijete Aqua sezónku do tohto termínu, bude vám odpočítaných 18 dní z celkovo nevyužitých 60 dní. Ak túto možnosť nevyužijete, ponúkneme kompenzáciu plných 60 dní neskôr, od  3.9.2021. 

Mám z minulého roku Sauna sezónku, môžem ju použiť?
Sauny sú v prevádzke, ale kvôli nariadenému výraznému obmedzeniu kapacity sáun, nebude možné vyhovieť všetkým záujemcom. Preto nie je možné teraz si uplatniť vstup zo Sauna sezónky. Váš nárok na zvyšných 60 dní relaxu nezaniká, presúva sa na obdobie, kedy bude areál fungovať bez obmedzení, okrem letnej sezóny 25.6.-2.9.2021.

Mám z minulého roku Surf sezónku, môžem ju použiť?
Surf zóna nie je aktuálne v prevádzke, preto nie je možné teraz si uplatniť vstup zo Surfsezónky. Váš nárok na zvyšných 5 dní surfovania nezaniká, presúva sa na obdobie, kedy bude areál fungovať bez obmedzení, okrem letnej sezóny 25.6.-2.9.2021.

Mám z minulého roku zakúpený vstup MEGA ZĽAVY, pôvodne platný do 23.12.2020, alebo Jarný vstup za 13,90 €, platný do 30.11.2020. Môžem ho využiť?
Z dôvodu obmedzenia kapacity to momentálne nie je možné. Váš nárok na využitie zakúpeného vstupu sa presúva na obdobie, kedy bude areál fungovať bez obmedzení, ale s výnimkou letnej sezóny 25.6.-2.9.2020. O kompenzáciách ďalších skupín a produktov budeme informovať čoskoro.

 

Platnosť týchto FAQ je limitovaná do momentu, kým nebude nariadená zmena zo strany príslušných štátnych orgánov. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte:
Kontaktné centrum Gopass: +421 850 122 155,  info@gopass.sk 
Infocentrum Tatralandie: info@tatralandia.sk

 

V Liptovskom Mikuláši, 24. mája 2021

Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch.

INFO