Tropical Paradise Tatralandia

Objavte tropický raj ukrytý na Liptove, s celoročnou teplotou 30 °C, pirátskou loďou, palmami a morom zábavy


Vstúpte do nášho do tropického raja, s teplotou  celoročne 30 °C. Vďaka špeciálnej strešnej fólii v hale Tropical Paradise vás opáli v zime aj v lete. Pred pirátskou plachetnicou nájdete oddych 4 bazénoch so slanou aj čírou vodou s teplotou 34 – 36 °C, vodné masážne lavice, vodný hríb aj vodné trysky. Soľ rozpustená v slanej vode obsahuje 32 chemických zlúčenín, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo a majú relaxačné účinky. Terapiu morom (thalassoterapiu) si teda môžete užívať kedykoľvek počas roka aj na Liptove. Príďte do nášho tropického raja a načerpajte novú energiu do ďalších uponáhľaných dní.

Útes, na ktorom stroskotala loď, prezradí svoje tajomstvá. Môžete sa ponárať za mušľami alebo nájsť poklad pirátov. Najväčší zážitok poskytne pohľad na koraly  morskými sasankami a pestrofarebnými rybičkami, ktoré žijú v akváriu po vodnou hladinou. Stačí nasadiť potápačské okuliare a ponoriť sa do Šnorchlovacieho bazéna.

Osviežujúce miešané nápoje si môžete dopriať aj priamo v bazéne v Barbados bare Načerpať sily na ďalšie výpravy za karibským dobrodružstvom, či si len tak podriemať v tieni pravých paliem, môžete v oddychovej časti Tropical Paradise s pohodlnými lehátkami, alebo vo novom VIP Tropical Place. Bohatý výber tradičných aj exotických špecialít ponúka reštaurácia Paradiso a sladké palacinky, zmrzlinu, kávu či drink si môžete dopriať v Marina bare
Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)

☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Tobogány

Zažite rýchlu či bláznivú jazdu na našich tobogánoch. Trúfnite si a spustite sa, čaká vás záplava adrenalínu!


Všetky tobogány v Tatralandii →

Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu

viac info