Tropical Paradise Tatralandia

Objavte tropický raj ukrytý na Liptove, s celoročnou
teplotou 30 °C, pirátskou loďou, palmami a morom zábavy.


Pirátska plachetnica, ktorá stroskotala na útese, pri nej koraly, mušle a na súši vysoké palmy. V ich tieni relax na pohodlných ležadlách alebo zábava vo vode či objavovanie života morských rybičiek...

Tiež túžite aspoň na chvíľu vymeniť atmosféru všedných dní za trópy, zábavu aj relax na horúcich plážach? Nič nemožné. Tropický raj uprostred Liptova nájdete pod priehľadnou strechou Tatralandie.

Vstúpte do nášho do tropického raja, v ktorom je celoročne 30 °C a vďaka špeciálnej strešnej fólii v hale Tropical Paradise vás opáli v zime aj v lete. Pred pirátskou plachetnicou nájdete oddych 4 bazénoch so slanou aj čírou vodou s teplotou 34 – 36 °C. A v nich vás od hlavy až po päty vymasírujú vodné masážne lavice, vodný hríb aj vodné trysky. Okrem toho soľ rozpustená v slanej vode obsahuje 32 chemických zlúčenín, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo a majú relaxačné účinky. Terapiu morom (thalassoterapiu) si teda môžete užívať kedykoľvek počas roka aj na Liptove. Príďte do nášho tropického raja a načerpajte novú energiu do ďalších uponáhľaných dní.

Útes, na ktorom stroskotala loď, ukáže svoje tajomstvá. Malí aj veľkí zvedavci sa môžu ponárať za mušľami a hľadať, ktorá z nich ukrýva perlu alebo nájsť poklad pirátov. Najväčší zážitok im však poskytne pohľad na koraly s jeho obyvateľmi – morskými sasankami a pestrofarebnými rybičkami, ktoré žijú vo vlastnom svete akvária po vodnou hladinou. Stačí nasadiť potápačské okuliare a ponoriť sa do Šnorchlovacieho bazéna.

Uprostred 4 bazénov nájdete oázu v podobe Barbados baru. Osviežujúce miešané nápoje si tak môžete dopriať aj priamo v bazéne. Načerpať sily na ďalšie výpravy za karibským dobrodružstvom, či si len tak podriemať v tieni pravých paliem, môžete v oddychovej časti Tropical Paradis s pohodlnými lehátkami. Bohatý výber tradičných aj exotických špecialít ponúka reštaurácia Paradiso a sladké palacinky alebo smoothie si môžete dopriať v Marina bare. Toto všetko sa do Tropical Paradise zmestilo, veď jeho plocha je 400 m2. Mušľa, na ktorú sa náš tropický raj podobá, je pritom len časť z toho, čo všetko na návštevníka Tatralandie počas celého roka čaká.
Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)
☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Tobogány

Zažite rýchlu či bláznivú jazdu na našich tobogánoch. Trúfnite si a spustite sa, čaká vás záplava adrenalínu!


Všetky tobogány v Tatralandii →

Vážení návštevníci, Tatralandia je až do odvolania zatvorená. Ďakujeme za Vašu priazeň.