Doprava do Tatralandie

Ako sa dostanete do Tatralandie? Pozrite si možnosti dopravy do Tatralandie alebo Holiday Village Tatralandia.
GPS: N49°06.329 E19°34.240

POZOR - ZMENA DOPRAVY

Rekonštrukcia mosta v L. Ondrašovej

Do Tatralandie sa z Liptovského Mikuláša od 23.5.2022 (pondelok) dostanete kvôli rekonštrukcii mosta v Liptovskej Ondrašovej  jednosmernou obchádzkou cez Mútnik - Trstené - Bobrovec.

Z Tatralandie sa do Lipovského Mikuláša dostanete jednosmernou obchádzkou v obci Liptovská Ondrašová - po uliciach Ondrašovská - Pongrácovská - Hroboňova.

Pokiaľ prichádzate zo západu od Ružomberka - odporúčame využiť cestu 1.triedy č. 18 -  smer Ivachnová - Liptovský Michal - Potok - Liptovský Trnovec - Tatralandia

Odstávka je dlhodobá, predpokladaná do zimy 2022

 

Smer z Liptovského Mikuláša do Tatralandie

Smer z Tatralandie do Liptovského Mikuláša

Ako sa k nám dostanete?

Taxíkom - stanovisko taxíkov nájtete na autobusovej/železničnej stanici v Liptovskom Mikuláši

Autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – výjazd z dialnice c.42 - Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na centrum a na severozápad na Liptovský Trnovec.

Autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie. V letnej sezóne premáva mestská hromadná doprava – autobus s číslom 13.

Vlakom – vlaková stanica Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie a autobusové prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce vás odvezú do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie.

Lietadlom – prílet na letisko Poprad-Tatry a odtiaľ už smerom na západ do Liptovského Mikuláša autom, autobusom alebo vlakom.

POZOR na radar pri Tatralandii - dodržujte predpísanú rýchlosť 70 km/h a 50 km/h v čase od 9:00 do 21:00.