Doprava do Tatralandie

Ako sa dostanete do Tatralandie? Pozrite si možnosti dopravy do Tatralandie alebo Holiday Village Tatralandia.
GPS: N49°06.329 E19°34.240

Ako sa k nám dostanete?

Taxíkom - v exkluzívnej taxislužbe pre Tatralandiu a ubytovanie Holiday Village Tatralandia Vás cesta medzi Tatralandiou a Vlakovou stanicou Liptovský Mikuláš bude stáť 3 €. Rezervácie formou tel. čísla - 0948 906 907 alebo e-mailu - liptov@fajnovetaxi.sk. Viac info (cenník, vozový park, atď...) na webovej stránke - www.fajnovetaxi.sk

Autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – výjazd z dialnice c.42 - Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na centrum a na severozápad na Liptovský Trnovec.

Autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie. V letnej sezóne premáva mestská hromadná doprava – autobus s číslom 13.

Vlakom – vlaková stanica Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie a autobusové prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce vás odvezú do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie.

Lietadlom – prílet na letisko Poprad-Tatry a odtiaľ už smerom na západ do Liptovského Mikuláša autom, autobusom alebo vlakom.

POZOR na radar pri Tatralandii - dodržujte predpísanú rýchlosť 70 km/h a 50 km/h v čase od 9:00 do 21:00.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)
☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Vážení návštevníci, Tatralandia je až do odvolania zatvorená. Ďakujeme za Vašu priazeň.