Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych výnimočnými zážitami.
Pohodlne si veberte z pestrej ponuky darčekových poukazov.


Darujte darček plný skvelých zážitkov, zábavy a relaxu. Každý si nájde to svoje, a naplno si vychutná svoj deň vo vodnom parku.
Podarujte im skvelú zábavu v Tatralandii, ktorá ideálnym miestom počas celého roka pre všetky vekové kategórie, či pobyt v Holiday Village Tatralandia, hneď vedľa Tatralandie. Darovať môžete aj Gopass kredit, vo vami zvolenej nominálnej hodnote a obdarovaný si môže sám vybrať, na čo ho využije.


Z čoho sa dá vybrať?


Tatralandia ponúka

Kreditová poukážka - Gopass 

Venujte kredit v ľubovolnej hodnote na najlepšie zážitky do vodných parkoch a horských stredísk.

Darčeková poukážka – AQUA TICKET

Podarujte nezabudnuteľnú zábavu a dobrodružstvo v Tatralandii, v termálnej, čírej aj morskej vode, na  toboganoch a šmýkačkách, v krytom komplexe Tropical Paradise, v šnorchlovacom bazénom s podvodným morským akváriom, či na detskom karibskom ostrove s množstvom atrakcií.  

Darčeková poukážka – WELLNESS

Doprajte svojim blízkym masáž alebo wellness balík, po ktorých sa bude každý cítiť ako znovuzrodený. V ponuke sú na výber:
- aromatická masáž čiastočná či celého tela, masáž s argánovým olejom 
- antistresový balík (zahŕňa masáž tváre argánovým olejom, relaxačná masáž, Antistresový rozmarínový zábal)
- omladzujúci peelingový balík s relaxačnou masážou (zahŕňa kokosový peeling tela a aromatická relaxačná masáž)
Čerpanie Wellnes darčekových poukážok je potrebné si vopred rezervovať vo Wellness Centre 

Darčeková poukážka - Ubytovanie

Obdarujte Vašich blízkych darčekovým poukazom na pobyt v prázdninovej dedinke Holiday Village Tatralandia, hneď vedľa vodného parku.Dôležité informácie

Garantujeme Vám platnosť využitia poukážok, a dni, počas ktorých bude vodný park zatvorený Vám predĺžime.
Darčekové poukazy majú platnosť do 22.6.2023.
Faktúry nevystavujeme, fiškálny doklad ku darčekovým poukážkam zakúpeným online bude vystavený pri využití poukážky priamo na pokladni vodného parku
UPOZORNENIE - aktuálne nie je možné využiť Surf Waves Tatralandia, nakoľko sú surfovacie vlny z technických príčin mimo prevádzky.


Loading Online predaj vstupeniek, please wait...

Ako na to?

V uvedenej ponuke si môžete vybrať zo zoznamu darčekových poukazov. Vyberte si variant darčekovej poukážky a zadajte počet. Po kliknutí Zakúpiť zadáte do formulára Meno, Priezvisko a emailovú adresu. V nasledujúcom kroku vyberte spôsob platby z bezpečnostných platobných systémov. Na úhradu platby postupujte podľa pokynov v platobnom procese. Po úspešnom uskutočnení platby dostanete emailom Vašu darčekovú poukážku obsahujúcu špecifický kód. Darčekovú poukážku môžete emailom preposlať obdarovanej osobe alebo si ju vytlačiť v darčekovej forme a darovať ju s láskou.


Náš TIP - Darčekové balenie

Darčekový poukaz si môžete obojstranne vytlačiť a zložiť podľa predtlačených znakov do jednoduchej formy obálky s mašľou.Objavujte darčekové poukážky plné zážitkovKontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)

☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk