Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych výnimočnými zážitami.
Pohodlne si veberte z pestrej ponuky darčekových poukazov.


Darujte darček plný skvelých zážitkov, zábavy a relaxu. Každý si nájde to svoje, a naplno si vychutná svoj deň vo vodnom parku.
Podarujte im skvelú zábavu v Tatralandii, ktorá ideálnym miestom počas celého roka pre všetky vekové kategórie, či pobyt v Holiday Village Tatralandia, hneď vedľa Tatralandie. Darovať môžete aj Gopass kredit, vo vami zvolenej nominálnej hodnote a obdarovaný si môže sám vybrať, na čo ho využije.


Z čoho sa dá vybrať?


Tatralandia ponúka

Kreditová poukážka - Gopass 

Venujte kredit v ľubovolnej hodnote na najlepšie zážitky do vodných parkoch a horských stredísk.

Darčeková poukážka – AQUA TICKET

Podarujte nezabudnuteľnú zábavu a dobrodružstvo v Tatralandii, v termálnej, čírej aj morskej vode, na  toboganoch a šmýkačkách, v krytom komplexe Tropical Paradise, v šnorchlovacom bazénom s podvodným morským akváriom, či na detskom karibskom ostrove s množstvom atrakcií.  

Darčeková poukážka – SURF XS

Nezabudnuteľným zážitkom je surfovanie na umelých vlnách Surf Waves Tatralandia. Vďaka nášmu jedinečnému surfovaciemu komplexu už nemusíte cestovať na vzdialené pláže či vychytané surferské oblasti. Vyskúšajte si jedinečný zážitok na surf simulátore. Buďte bez obáv, naši šikovní inštruktori Vás naučia vás všetko potrebné pre prvé chvíle strávené na doske.

Darčeková poukážka - Ubytovanie

Obdarujte Vašich blízkych darčekovým poukazom na pobyt v prázdninovej dedinke Holiday Village Tatralandia, hneď vedľa vodného parku.Dôležité informácie

Garantujeme Vám platnosť využitia poukážok, a dni, počas ktorých bude vodný park zatvorený Vám predĺžime.
Darčekové poukazy s platnosťou do 31.10.2021 majú predĺženú platnosť využitia až do 27.7.2022
​​​​​​​Darčekové poukazy s platnosťou do 31.10.2022 majú predĺženú platnosť využitia až do 1.12.2022


Loading Online predaj vstupeniek, please wait...

Ako na to?

V uvedenej ponuke si môžete vybrať zo zoznamu darčekových poukazov. Vyberte si variant darčekovej poukážky a zadajte počet. Po kliknutí Zakúpiť zadáte do formulára Meno, Priezvisko a emailovú adresu. V nasledujúcom kroku vyberte spôsob platby z bezpečnostných platobných systémov. Na úhradu platby postupujte podľa pokynov v platobnom procese. Po úspešnom uskutočnení platby dostanete emailom Vašu darčekovú poukážku obsahujúcu špecifický kód. Darčekovú poukážku môžete emailom preposlať obdarovanej osobe alebo si ju vytlačiť v darčekovej forme a darovať ju s láskou.


Náš TIP - Darčekové balenie

Darčekový poukaz si môžete obojstranne vytlačiť a zložiť podľa predtlačených znakov do jednoduchej formy obálky s mašľou.Objavujte darčekové poukážky plné zážitkovKontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)

☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk


Vážení návštevníci, upozorňujeme, že celoročné tobogany sú mimo prevádzky z dôvodu rekonštrukcie toboganovej veže.

viac info