Karibik Kid´s Island

Známa a deťmi vyhľadávaná hala Karibik zmenila svoju ponuku pre ešte viac detskej zábavy.


Nechajte sa očariť exotickou atmosférou novej detskej zóny Karibik Kid´s Island. Je totiž rozdelený na dve časti, na spodnú, aquamarínovú s bazénmi a na vrchnú, oddychovo-zábavnú časť.

V spodnej časti v bazéne Ocean pool sa deti zabavia na nafukovacích preliezačkách FUNNY RUNNY, v bublinkách, na masážnych posteliach s vodnými tryskami si zaslúžený oddych vyutnajú najmä ich rodičia. Aj úplne najmenší sa vyšantia, a to vo vedľajšom detskom pirátskom bazéneNa prízemí vedľa detského bazéna sa nachádza kuchynský kútik pre rýchly servis pre najmenších návštevníkov.

Na poschodí pribudlo nové detské mestečko Aquapolis – veselé dopravné ihrisko s interaktívnymi hrami, poliklinikou, hasičskou stanicou .... 
Časť určená prioritne pre deti do 6 rokov. 

Pre tých, ktorí bažia po ozajstnom dobrodružstve, adrenalíne a exotike stačí prejsť cez sklenené dvere. Za nimi sa ukrýva havajská zóna so simulátorom surfovania Surf Waves Tatralandia. Tu si každý od 4 rokov môže vyskúšať surfovanie ako na divokých vlnách oceánu.

Ďalšie adrenalínové atrakcie čakajú hneď za detským pirátskym bazénom - bašta s piatimi celoročnými toboganmi - Monkey Slide, Jungle raft, Black&White, Tornádo a Rappido.

Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)

☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Surf Waves Tatralandia

Aloha! Ak vás lákajú divoké vlny a adrenalín, už nemusíte cestovať až k moru. Surfujte v Tatraladnii.
 

Surf vlna Tatralandia →