Tatralandia je Superbrands

Vodný raj ocenený už 6. raz prestížnym titulom


Tatralandia opäť zaznamenala úspech v prestížnom oceňovaní značiek titulom Superbrands. Toto ocenenie získavajú len tie najlepšie značky, ktoré sú synonymom kvality a dôvery. Byť v spoločnosti ikonických značiek je pre nás veľkou cťou a motiváciou pokračovať v tom, čo robíme. Radi by sme vám ukázali, čo všetko u nás nájdete a prečo sme takí výnimoční.


Trocha Histórie

Tatralandia otvorila svoje brány v roku 2003 a odvtedy sa neustále rozrastáme. Z malého vodného parku sme sa premenili na obrovský rezort, ktorý každý rok láka státisíce návštevníkov. Dnes u nás nájdete 14 bazénov, 28 tobogánov, 21 parných, vodných a masážnych sáun a procedúr, wellness centrum a množstvo celoročných aj letných atrakcií. Súčasťou rezortu je aj ubytovanie v chatkách v Holiday Village Tatralandia, ktoré sa náchadza len pár metrov od vodného parku.


Zábava pre každého

Tatralandia je miesto, kde si každý nájde niečo pre seba. Rodiny s deťmi môžu využiť detské bazény, vodné atrakcie, ihriská, či šmýkačky a tobogany, ktoré zaručia hodiny zábavy. Ak máte radi adrenalín, určite si nenechajte ujsť naše tobogany, ktoré vám ponúknu nezabudnuteľné zážitky.

Pre tých z vás, ktorí hľadajú oddych, ponúkame širokú škálu možností. Vychutnajte si termálne bazény s vodou, ktorá má priaznivé účinky pre vaše telo, bazény so slanou vodou, pokojný saunový svet, masáže a relaxačné procedúry, ktoré vám pomôžu načerpať nové sily.


Eko osveta a inovácie

Tatralandia sa hrdí svojím záväzkom k ochrane životného prostredia. Využívame ekologické technológie na minimalizáciu dopadu na prírodu, moderné filtračné systémy, vykurujeme vodou, separujeme, poháre používame opakovane a dokonca si u nás nabijete aj svoje elektromobily.


Veríme, že si u nás užijete skvelé chvíle a odnesiete si domov množstvo krásnych spomienok.

Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu

viac info