Tropický raj pod Tatrami

Zábava vo vode a dobrodružstvo nesmie chýbať ani v zime 

TIPY AKO ZAŽIŤ DOKONALÚ ZIMNÚ ZÁBAVU

Zabudnite na každodenné starosti a nechajte sa uniesť vlnami dobrodružstva a zábavy v trópoch na Liptove. Predstavte si bazény s termálnou, morskou aj čírou vodou s podvodnými masážami a chrličmi, ktoré vám príjemne uvoľnia celé telo. Zabavte sa na tobogánoch pre všetky vekové kategórie, alebo si vyskúšajte surfovanie na umelých vlnách. Vychutnajte si túto dokonalú zábavu aj s obľúbeným drinkom v ruke vo vodnom bare pod palmami.

Zoberte teda rodinku či priateľov a doprajte si nezabudnuteľnú zimnú dovolenku v Tatralandii.


Zimná Aqua Sezónka Zimná Aqua Sezónka platnosť do 30.4.2023 Zbaľte si plavky a užívajte si dva vodné parky za skvelú cenu! Navyše s garanciou využitia vstupov, výhodnými zľavami a benefitmi.
Zimná Sauna Sezónka Zimná Sauna Sezónka platí do 30.4.2023 Nabite sa pozitívnou energiou a nechajte svoje starosti sa vypariť. Využite výhodnú permanentku na saunovanie a pravidelne relaxujte v saunových svetoch Liptova - Keltský saunový svet v Tatralandii alebo Harmónia - Wellness & Spa v Bešeňovej.
ZIMNÁ MAXI SEZÓNKA ZIMNÁ MAXI SEZÓNKA platnosť do 30.4.2023 Radi sa kúpete ale milujete aj saunovanie? Máme pre vás fantastickú PONUKU- MAXI SEZÓNKU - spája AQUA SEZÓNKU AJ SAUNA SEZÓNKU, teraz v ponuke za bezkonkurenčnú cenu
Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu

viac info