Blog Tatralandia

Zaujímavosti, atrakcie, novinky a mnoho iného nájdete v článkoch o Tatralandii.


Tropická pohoda

Nohy v bazéne, hlava zaklonená k slnku, slnečné okuliare na nose a opaľovací krém na pokožke. K tomu živé palmy a naozaj, ale naozaj slaná morská voda. Toto je skutočné a pravé leto v Tatralandii.

Čítajte viac
Adrenalínové šialenstvo

Haló, ty! Áno, ty! Ty, čo miluješ adrenalín, zábavu a občas máš pocit, že urobiť šialenú vec ja tá najsprávnejšia vec pod slnkom. Tak toto bude pre teba!

Čítajte viac
Zimná dovolenka v trópoch

Túžba po teple je zakorenená hlboko v nás. Ja som tiež jedným z tých, čo zúfalo potrebujú teplo a slnko, snívam o stálom tropickom podnebí alebo aspoň o príjemnom letnom dni.

Čítajte viac
Je čas na celkovú očistu, daj si DETOX

Ak si to už s diétou vzdal, prichádza čas pozrieť sa po iných alternatívach zdravia a relaxu. Jednou z nich môže byť aj Tatralandia, lebo detox sa dá robiť aj v teple, bez napätia a tlaku.

Čítajte viac
Surf Waves - adrenalín na vlne

Náročný deň na svahu? Adrenalín nie a nie vyplaviť z krvi? Tak potom je tu pre vás ideálna možnosť ako vybiť zvyšnú energiu na vode menom Surf Waves...

Čítajte viac
Ako účinkuje termálna voda

Nebojíme sa povedať, že dnes vám predstavíme zázrak menom termálna voda. Horúce pramene boli k liečbe využívané často už od pradávna. Využitie termálnych prameňov bolo...

Čítajte viac

Surf Waves - Tatralandia

Surfuj ako na vlnách oceánu v Tatralandii