Hawaii & Halloween Party

Zažite Halloween s havajskou atmosférou alebo Havaj party s halloween atmosférou?! V Tatralandii si vyberie každý.
Netreba cestovať tisíce kilometrov, veď v Tatralandii bude 2. 11. 2019 Havaj & Halloween Party.

Prežite čas Dušičiek na Havaji! Tropické prostredie, havajské tance a surf show vás doslova vtiahne na havajskú pláž Waikiki. K tomu hudba a zábava, toboganybazény, exotické drinky a veselé celodenné animácie - to sa nedá ignorovať. To jednoducho treba zažiť a vychutnať si to naplno. Pokúsime sa spolu s vami aj o slovenský rekord v počte účastníkov tancujúcich havajské tance. Každý tanečník dostane za účasť malú odmenu :)

Navštíviť Tatralandiu sa oplatí už dopoludnia. Animátori budú usilovne učiť každého tancuchtivého návštevníka základne kroky a pohyby z toľko obdivovaných ladných havajských tancov. Počas dňa to netreba zabudnúť, pretože večer sa bude počítať každá ruka, každá noha. Popri tanci zábava vo vode a na toboganoch, potom chvíľa oddychu vo Wellness centre na havajských masážach a podvečer to celé začne. Pokúsime sa spolu o nový slovenský rekord! Veď dynamická hudba plná polynézskych tónov, ladné tanečnice a energiou nabité bubny nenechajú nikoho stáť. Potom pokračujeme v diskotéke priamo v bazéne až do záverečnej.

Tešíme sa na vás!
Nakupujte najvýhodnejšie na www.gopass.sk →

Zľavy a body pre registrovaných s kartou GoPass.Ubytovanie

Len pár krokov od aquaparku sa môžete pohodlne ubytovať v apartmánoch a bungalovoch Holiday Village Tatralandia. V ponuke nájdete ponuku s ubytovaním so zľavou 7 %, počas ktorého si užijete aj Hawaii & Halloween 2019 v Tatralandii.

Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00
Fotogaléria - aquapark Tatralandia

Pozývame Vás na virtuálnu prehliadku Aquaparku Tatralandia. Prezrite si Aquapark Tatralandia v obrazoch.

FOTOGALÉRIA →