Gopass Compass

Zima je čas lyžovačiek a snehových dobrodružstiev s rodinou, partnerom alebo priateľmi. Gopass Compass ponúka tipy a návrhy, ako si užiť zimu naplno a využíť výhody, ktoré Gopass ponúka.

Použi filter na vyhľadávanie.

Nakupuj online

Online nájdeš najvýhodnejšie ceny skipasov, vstupy do aquaparkov, zábavných parkov, na rôzne atrakcie a podujatia. Nakupuj online skipasy a vstupy za najnižšie ceny tri dni vopred.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Jeden z najväčších skiareálov v Česku svojim návštevníkom ponúka 27km zjazdoviek a desiatky kilometrov kvalitne upravených bežeckých tratí. Na vrcholy vedie niekoľko sedačkových lanoviek a vlekov, vrátane najmodernejšie vyhrievané šesťsedačkovej lanovky na Pláň.

SNOW SHOW

 Après-ski program plný hudby, laser show, life performance a hlavně exhibici našich nejlepších lyžařských instruktorů a tanec roleb a skútrů.

VEČEŘE ZÁŽITKŮ

Lahodné čtyřchodové menu podávané při svíčkách a dechberoucí výhledy na noční Špindlerův Mlýn.

VSTUPNÍ ANALÝZA = SKI VIDEO-COACHING

Zalyžujte si s profesionálním instruktorem, kterého budete mít na 3 hodiny sami pro sebe, získejte jedinečný video rozbor vašeho lyžařského stylu a dosáhněte další úrovně v lyžování.

Večerní lyžování

Večerní lyžování na Hromovce - nejlépe osvětlené sjezdovce v České republice se pro vás stane zážitkem.

Tatranský ľadový dóm

Vychutnajte si tú pravú zimu vo Vysokých Tatrách a okúste nezabudnuteľný zážitok v podobe z Tatranského ľadového dómu na Hrebienku, ktorý sa nesie v téme Katedrály Notre-Dame.

Denná a nočná sánkovačka na Hrebienku

Skvelá zimná zábava v podobe dennej a nočnej sánkovačky na vás čaká na Hrebienku.  Vyvezte sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok a vychutnajte si jazdu po 2,5 km dlhej trati.

Zážitkové ratrakovanie

Vychutnajte si unikátne dobrodružstvo spojené s adrenalínom počas hodinovej večernej jazdy v podobe zážitkového ratrakovania. Odnesiete si nielen nezabudnuteľný zážitok, ale aj certifikát o úspešnom absolvovaní úpravy zjazdoviek.

Tatranská večera zážitkov - 1173 m n. m.

Vyvezte svoje chuťové poháriky k oblakom a prijmite pozvanie na nezabudnuteľný zážitkový večer. Pretože po zotmení začína to pravé tatranské dobrodružstvo.

FRESH TRACK

Pocíťte sviežosť na horách a okúste skorú rannú lyžovačku s perfektne upravenými svahmi. Začnite deň s výnimočnými raňajkami pod tatranskými štítmi, ktoré jemne lemujú ranné slnečné lúče.

Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch.

INFO