Masáže

Kvapka olejčeka, šikovné ruky, pohodová atmosféra... doprajte si masáž vo Wellness Centre Tatralandia.Klasická masáž

Klasická masáž je ručná aplikácia cielených hmatov, ktoré obsahujú trenie, roztieranie, hnetenie, tepanie a chvenie. Masáž podporuje vstrebávanie opuchov, zlepšuje výživu tkaniva, prietok miazgy a pohyblivosť, pomáha obnovovať funkcie postihnutého mäkkého tkaniva, uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesť. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má buď upokojujúce alebo povzbudzujúce účinky.

Časť tela Čas Cena
masáž celého tela - šija, chrbát nohy 45 min. 46 €
nohy 25 min. 30 €
hlava, tvár, ramená a šija (BIO) 30 min. 35 €
šija 15 min. 19 €


Aromatická bylinková masáž

Hlavnou zložkou masáže sú oleje z liečivých bylín s čistiacimi, revitalizačnými a tonizujúcimi účinkami. Dotyky a vône stimulujú krvný obeh, upokojujú nervový systém a uvoľňujú svaly.

Čas Cena
30 min. 36 €
60 min. 55 €


Omladzujúca masáž tváre Argánovým olejom

Kozmetický anti-aging arganový olej je jedným z najdrahších olejov na svete a je vynikajúcim pomocníkom pre tých, ktorí sa starajú o svoju pleť. Tento elixírom krásy a mladosti má vysoký omladzujúci efekt, vyživuje pleť, hydratuje ju a zvláčňuje. Vďaka rýchlemu vstrebávaniu bude vaša pleť lepšie chránená. Argánový olej pôsobí ako antioxidant. Vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E a fytosterolov podporuje hojenie pokožky. Vitamíny A, F, esenciálne mastné kyseliny, kyselina linolová, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, flavonoidy, karotenoidy zlepšujú kvalitu pleti.

Čas Cena
30 min. 29 €


Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorá je vhodná najmä pred fyzickým výkonom. Hmaty sú rýchlejšie, silnejšie a dynamickejšie za účelom zohriať, prekrviť telo aby bolo pripravené na väčšiu záťaž. Taktiež táto masáž je prospešná po fyzickej námahe, určená na zbavenie únavy a zregenerovanie svalov jemnejšími hmatmi.

Časť tela Čas Cena
šija a chrbát 30 min. 36 €
šija, chrbát a nohy 45 min. 46 €


Kokosová masáž pre mladých

detská masáž od 3 rokov

Odpočívajte pri ukľudňujúcej vôni kokosu. Vybrať si môžete celotelovú masáž alebo masáž chrbta. Masáž  kokosovým olejom je vhodná  v každom ročnom období pre všetky typy pleti. Pokožku intenzívne  regeneruje, hydratuje, chráni a vyživuje. Počas masážnych ťahov sa olej vstrebáva do pokožky a postupne sa tak rozvíjajú jeho liečebné a posilňujúce účinky. Výsledkom je hladká a krásna pleť.

Čas Cena
20 min. 26 €
40 min. 36 €


Medová masáž

Veľmi účinnou detoxikačnou masážou je medová masáž. Med obsahuje takmer všetky minerály a veľa železa, ktoré sú nevyhnutné pre náš organizmus. Masáž je vhodná najmä na jar a na jeseň. Neodporúča sa pri alergii na med!

Čas Cena
30 min. 36 €
50 min. 46 €


Masáž lávovými kameňmi

Masáž, pri ktorej sa používajú zaoblené lávové kamene zohriate približne na 60 stupňov Celzia. Majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvolňovať teplo, čím dokonale vyženú z tela únavu, zrelaxujú svaly, odoberú negatívnu energiu a zlepšia cirkuláciu krvi. Táto výnimočne odľahčujúca masáž prináša telu aj duši vytúžený oddych.           

Časť tela Čas Cena
chrbát 30 min. 36 €
celotelová 45 min. 46 €


Bankovanie

Jednou z najstarších procedúr tradičnej čínskej medicíny je práve bankovanie. Banky sa aplikujú na pokožku, na ktorú sa vďaka vzniknutému podtlaku "prisajú". Táto procedúra je vhodná pre zlepšenie krvného tlaku, prečistenie krvy, pomáha pri bolestiach či zápaloch, a obnovuje funkciu nervového systému.

Čas Cena
25 min. 30 €


Havajská masáž Lomi -Lomi

Havajská masáž Lomi-Lomi je charakteristická dlhými plynulými ťahmi predlaktím. Využíva mäkké i hlboké techniky, dlhé rytmické ťahy s využitím váhy ťažiska tela. Je považovaná za perlu medzi masážami, pretože jej špeciálna masážna technika, rytmus havajskej masáže Lomi - Lomi v spojení s vôňou aromatických olejov umožňujú telu klienta maximálne možnú relaxáciu na emočnej, mentálnej, ale aj spirituálnej úrovni.

Časť tela Čas Cena
chrbát a šija 30 min. 36 €
chrbát, šija a nohy 45 min. 46 €
celotelová s pohárom Prossecca pre 2 osoby 60 min. 106 €


Reflexná Masáž Chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je založená na sedemdesiatich tisícoch nervových zakončení, ktoré sú uložené v nohách a sú spojené s každou časťou tela. Pri stláčaní špecifických bodov prebieha stimulácia vnútorných orgánov, odbúrava sa napätie, aktivizuje lymfatický systém, pomôže pri nespavosti a bolestiach hlavy. Telo sa po masáži stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pozitívom je aj príjemný pocit ľahkých nôh. Masáž by ste mali absolvovať aspoň raz do mesiaca.

Čas Cena
25 min. 30 €


Maderoterapia

Maderoterapia je typom masáže, ktorá pomáha získať krásne a štíhle telo. Využíva techniku s masážnymi valčekmi na odbúravanie celulitídy, podporu lymfatického systému a tvarovanie postavy. Takto zbavuje telo prebytočných tekutín, toxínov a prispieva k celkovému prekrveniu.

Čas Cena
30 min. 30 €


Breussová masáž

Breussová masáž s ľubovníkovým olejom je terapeutická masáž chrbtice, ktorá uvoľňuje tlak na platničky, uvoľňuje šľachy aj svalové napätie. Ide o energetickú masáž akupresúrnych bodov a chrbtice kde sa používa Ľubovník bodkovaný, ktorý lieči zápaly, vyživuje platničky a kĺby.

Čas Cena
30 min. 30 €


Kodó masáž

Ide o tlakovú masáž svalového a spojivového systému s povôdom v Austrálii. Ide o jemný dotyk, ktorý harmonizuje a odstraňuje energetické bloky. Je to nebolestivý, ale účinný spôsob uvoľnenia.

Čas Cena
30 min. 30 €Wellness Centre

Pozrite si ponuku masáží, zábalov a pod. →

Rezervujte si čas len pre seba:
☎  +421 (0)915 834 681 |  wellness@tatralandia.sk 

Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu

viac info