Masáže

Kvapka olejčeka, šikovné ruky, pohodová atmosféra... doprajte si masáž vo Wellness Centre Tatralandia.Omladzujúca masáž tváre Argánovým olejom

Kozmetický anti-aging arganový olej je jedným z najdrahších olejov na svete a je vynikajúcim pomocníkom pre tých, ktorí sa starajú o svoju pleť. Tento elixírom krásy a mladosti má vysoký omladzujúci efekt, vyživuje pleť, hydratuje ju a zvláčňuje. Vďaka rýchlemu vstrebávaniu bude vaša pleť lepšie chránená. Argánový olej pôsobí ako antioxidant. Vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E a fytosterolov podporuje hojenie pokožky. Vitamíny A, F, esenciálne mastné kyseliny, kyselina linolová, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, flavonoidy, karotenoidy zlepšujú kvalitu pleti.

ČasCena
30 min.25 €


Klasická masáž

Klasická masáž je ručná aplikácia cielených hmatov, ktoré obsahujú trenie, roztieranie, hnetenie, tepanie a chvenie. Masáž podporuje vstrebávanie opuchov, zlepšuje výživu tkaniva, prietok miazgy a pohyblivosť, pomáha obnovovať funkcie postihnutého mäkkého tkaniva, uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesť. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má buď upokojujúce alebo povzbudzujúce účinky.

Časť telaČasCena
šija, chrbát alebo kompletná45 min.36 €
nohy25 min.24 €
hlava (argánovým olejom)30 min.20 €
šija15 min.16 €


Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorá je vhodná najmä pred fyzickým výkonom. Hmaty sú rýchlejšie, silnejšie a dynamickejšie za účelom zohriať, prekrviť telo aby bolo pripravené na väčšiu záťaž. Taktiež táto masáž je prospešná po fyzickej námahe, určená na zbavenie únavy a zregenerovanie svalov jemnejšími hmatmi.

Časť telaČasCena
šija a chrbát30 min.30 €
šija, chrbát a nohy45 min.36 €


Aromatická bylinková masáž

Hlavnou zložkou masáže sú oleje z liečivých bylín s čistiacimi, revitalizačnými a tonizujúcimi účinkami. Dotyky a vône stimulujú krvný obeh, upokojujú nervový systém a uvoľňujú svaly.

ČasCena
30 min.30 €
60 min.46 €
Romantická masáž pre dvoch - 30 min. 57 €


Kokosová masáž pre mladých

Odpočívajte pri ukľudňujúcej vôni kokosu. Vybrať si môžete celotelovú masáž alebo masáž chrbta. Masáž  kokosovým olejom je vhodná  v každom ročnom období pre všetky typy pleti. Pokožku intenzívne  regeneruje, hydratuje, chráni a vyživuje. Počas masážnych ťahov sa olej vstrebáva do pokožky a postupne sa tak rozvíjajú jeho liečebné a posilňujúce účinky. Výsledkom je hladká a krásna pleť.

ČasCena
20 min.20 €
40 min.30 €


Medová masáž

Veľmi účinnou detoxikačnou masážou je medová masáž. Med obsahuje takmer všetky minerály a veľa železa, ktoré sú nevyhnutné pre náš organizmus. Masáž je vhodná najmä na jar a na jeseň. Neodporúča sa pri alergii na med!

ČasCena
30 min.30 €
50 min.36 €


Masáž lávovými kameňmi

Masáž, pri ktorej sa používajú zaoblené lávové kamene zohriate približne na 60 stupňov Celzia. Majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvolňovať teplo, čím dokonale vyženú z tela únavu, zrelaxujú svaly, odoberú negatívnu energiu a zlepšia cirkuláciu krvi. Táto výnimočne odľahčujúca masáž prináša telu aj duši vytúžený oddych.           

Časť telaČasCena
chrbát30 min.30 €
celotelová45 min.36 €


Bankovanie

Jednou z najstarších procedúr tradičnej čínskej medicíny je práve bankovanie. Banky sa aplikujú na pokožku, na ktorú sa vďaka vzniknutému podtlaku "prisajú". Táto procedúra je vhodná pre zlepšenie krvného tlaku, prečistenie krvy, pomáha pri bolestiach či zápaloch, a obnovuje funkciu nervového systému.

ČasCena
25 min.27 €


Havajská masáž Lomi - lomi

Havajská masáž Lomi-lomi je charakteristická dlhými plynulými ťahmi predlaktím. Využíva mäkké i hlboké techniky, dlhé rytmické ťahy s využitím váhy ťažiska tela. Je považovaná za perlu medzi masážami, pretože jej špeciálna masážna technika, rytmus havajskej masáže Lomi - lomi v spojení s vôňou aromatických olejov umožňujú telu klienta maximálne možnú relaxáciu na emočnej, mentálnej, ale aj spirituálnej úrovni.

Časť telaČasCena
chrbát a šija30 min.30 €
chrbát, šija a nohy45 min.36 €
celotelová s pohárom Prossecca50 min.90 €


Reflexná Masáž Chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je založená na sedemdesiatich tisícoch nervových zakončení, ktoré sú uložené v nohách a sú spojené s každou časťou tela. Pri stláčaní špecifických bodov prebieha stimulácia vnútorných orgánov, odbúrava sa napätie, aktivizuje lymfatický systém, pomôže pri nespavosti a bolestiach hlavy. Telo sa po masáži stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pozitívom je aj príjemný pocit ľahkých nôh. Masáž by ste mali absolvovať aspoň raz do mesiaca.

ČasCena
25 min.25 €Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch.

INFO