Holiday Village Tatralandia

Len pár krokov od toboganov a bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia.
Malebná dedinka v srdci Liptova

Útulné chatky Holiday Village Tatralandia sú spojením relaxu a zážitkov na jednom mieste. Tematické osady ponúkajú okrem zábavy pri chatkách dobrodružstvo v Tatralandii i jedinečnú atmosféru Liptova s možnosťami turistiky a cyklistiky. Pohľady na prekrásne scenérie Nízkych Tatier, Veľkej Fatry či Chočských vrchov vyvolávajú pocit, že sa budete chcieť opäť vrátiť a zažiť túto jedinečný dovolenku.

O zábavu núdza nebude

Dovolenka v Holiday Village Tatralandia poteší nielen najmenších, ale na svoje si prídu aj zaľúbené páry, jednotlivci či firmy. Rozsiahle služby tejto malebnej dedinky sú dôkazom, že každý klient má zabezpečenú maximálnu pohodu počas celej dovolenky. Samostatné ubytovanie v niektorej zo 101 chatiek poskytuje pohodlie, že sa cítite ako doma. Vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriská, tenisový kurt či basketbalové ihrisko sľubujú široké možnosti využitia voľného času. Ďalšie služby ako bowlingbiliard, spoločenské hry či golfový simulátor sa postarajú o vašu zábavu vo večerných hodinách.

Prečo sa ubytovať v Holiday Village Tatralandia?
Doprajte si dokonalý komfort v novopostavených bungalovoch DELUXE. Naše novopostavené bungalovy ponúkajú ideálne podmienky na nezabudnuteľný pobyt na Liptove.

Jedinečná dedinka na Liptove ponúka okrem ubytovania v tematických chatkách množstvo služieb a benefitov, ktoré uspokoja aj našich najmenších návštevníkov.
Rezervácie

Navštívte online rezervačný portal www.tmrhotels.sk a rezervujte si pobyt v Holiday Village Tatralandia.


Rezervácia →

Aquapark Tatralandia sa z dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzatvára. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info