Chatový rezort so vstupmi do vodného parku v ceneChcete si užiť Tatralandiu naplno, ale jeden deň vám nestačí? Ubytujte sa v Holiday Village Tatralandia v jedinom ubytovaní vodného parku a vyskúšajte množstvo noviniek, ktoré potešia všetkých členov rodiny. U nás si vyberiete z chatiek rôznych kategórií a k tomu navyše dostanete neobmedzené vstupy do Tatralandie v cene! Iba u nás zažijete rodinnú dovolenku so službami rezortu  a to všetko len na skok od vodného parku Tatralandia!


Náš rezort Holiday Village Tatralandia ponúka:Ubytovanie v súkromí chatiek  

Rezort Holiday Village Tatralandia vám ponúka ubytovanie v chatkách rôznych kategórií. Vybrať si môžete s apartmánov rôznych kapacít, pre náročnejších ponúkame ubytovanie v apartmánoch a bungalovoch DELUXE. Súčasťou areálu je centrálna budova s vlastnou reštauráciou, lobby barom a voľnočasovými aktivitami.

 

Neobmedzené vstupy do Tatralandie v cene

Holiday Village Tatralandia vám ako jediné ubytovanie na Liptove ponúka neobmedzené vstupy do vodného parku v cene ubytovania! V Tatralandii na vás čaká 10  celoročný bazéno a 6 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie, celoročný prímorský raj Tropical Paradise a ešte omnoho viac! Ako náš hosť môžete využívať špeciálny prechod do vodného parku - určený výlučne pre ubytovaných hostí. 

Prečo sa ubytovať v Holiday Village Tatralandia?

  • Ubytovanie v samostatných chatkách s vlastným vybavením a terasou
  • Multivstupy do Tatralandie v cene – kúpať sa môžete koľkokrát chcete za deň, v deň príchodu i odchodu
  • Množstvo atrakcií na jednom mieste – aquaparkreštaurácie, ihriská a športoviská, bowling, 5D kino, mini ZOO, HurricaneFactoryLiptov Aréna, Liptovská Mara a mnoho ďalších
  • Ako ubytovaný hosť získate 20% zľavu na vstup do wellness
  • Možnosť rezervovať si svoj pobyt online, kedykoľvek a kdekoľvek
  • Možnosť využívať výhody vernostnej karty Gopass pri rezervácii aj počas pobyt
  • Zľava až 20% na ubytovanie pri skorej rezervácii online s kartou GoPass

 
Vážení návštevníci, Tatralandia je otvorená od 19.1.2022 v režime OP. Tešíme sa na vás.