Chatový rezort so vstupmi do vodného parku v ceneChcete si užiť Tatralandiu naplno, ale jeden deň vám nestačí? Ubytujte sa v Holiday Village Tatralandia v jedinom ubytovaní vodného parku a vyskúšajte množstvo noviniek, ktoré potešia všetkých členov rodiny. U nás si vyberiete z chatiek rôznych kategórií a k tomu navyše dostanete neobmedzené vstupy do Tatralandie v cene! Iba u nás zažijete rodinnú dovolenku so službami rezortu  a to všetko len na skok od vodného parku Tatralandia!


Náš rezort Holiday Village Tatralandia ponúka:Ubytovanie v súkromí chatiek  

Rezort Holiday Village Tatralandia vám ponúka ubytovanie v chatkách rôznych kategórií. Vybrať si môžete s apartmánov rôznych kapacít, pre náročnejších ponúkame ubytovanie v apartmánoch a bungalovoch DELUXE. Súčasťou areálu je centrálna budova s vlastnou reštauráciou, lobby barom a voľnočasovými aktivitami.

 

O zábavu núdza nebude

Široké služby sú dôkazom, že každý klient má zaistenú maximálnu pohodu počas celej dovolenky. Vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriská, tenisový kurt či basketbalové hrisko sľubujú široké možnosti využitia voľného času. Ďalšie služby ako bowling, biliard či spoločenské hry sa postarajú o vašu zábavu vo večerných hodinách.

Neobmedzené vstupy do Tatralandie v cene

Holiday Village Tatralandia vám ako jediné ubytovanie na Liptove ponúka neobmedzené vstupy do vodného parku v cene ubytovania! V Tatralandii na vás čaká 14 bazénov a 28 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie, celoročný prímorský raj Tropical Paradise a ešte omnoho viac! Ako náš hosť môžete využívať špeciálny prechod do vodného parku - určený výlučne pre ubytovaných hostí. 

Prečo sa ubytovať v Holiday Village Tatralandia?

  • Ubytovanie v samostatných chatkách s vlastným vybavením a terasou
  • Multivstupy do Tatralandie v cene – kúpať sa môžete koľkokrát chcete za deň, v deň príchodu i odchodu
  • Množstvo atrakcií na jednom mieste – vodný parkreštaurácie, ihriská a športoviská, bowlingHurricaneFactoryLiptov Aréna, Liptovská Mara a mnoho ďalších
  • Možnosť rezervovať si svoj pobyt online, kedykoľvek a kdekoľvek
  • Možnosť využívať výhody vernostnej karty Gopass pri rezervácii aj počas pobyt
  • Zľava až 20% na ubytovanie pri skorej rezervácii online s kartou GoPass