Mítingy a konferencie

Ukážte svojim firemným partnerom a účastníkom kongresu, akí sú pre Vás dôležití.
Holiday Village Tatralandia

Príjemné konferenčné priestory sú výnimočné svojou kapacitou až do 420 miest s možnosťou jej variabilného rozdelenia zvukotesnou stenou na 3 samostatné sály s kapacitou 50-150 miest. Priľahlý Aquapark Tatralandia s celoročnou halou Tropical Paradise umožňuje organizáciu nezvyčajných tematických podujatí. Okrem toho športová hala Liptov Aréna Tatralandia otvára brány aj tým najodvážnejším programom.

Galeria Thermal**** Bešeňová

Objavte GALÉRIU ZDRAVIA A RELAXU v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás. Prvý holistický hotel na Slovensku priamo v areáli Vodného parku Bešeňová sa postará o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle. Prezentujte vaše podujatie a usporiadajte kongres, konferenciu, teambuilding či banket na Liptove s vysokým štandardom, iba kúsok od termálnych bazénov a vodného parku.

Hotel Bešeňová***+

Kongresové centrum Hotela Bešeňová***+ poskytuje 3 nové kongresové sály pre viac ako 300 účastníkov, modernú technológiu a technické zázemie. Sály sa nachádzajú na prvom poschodí a je z nich exkluzívny výhľad na Liptovské pohoria. Všetky tri miestnosti majú nezávislý vchod a zároveň sú prepojené dverami, čo umožňuje ich variabilné využívanie.

Hotel Pošta ****

Nová konferenčná sála pre 40 ľudí v hoteli Pošta prináša biznismenom spojenie príjemného s užitočným. Aj počas pracovného nasadenia tak máte možnosť nasávať atmosféru jediného boutique hotela v stredisku Jasná Centrum a nechať sa rozmaznávať hotelovými benefitmi.

Hotel Grand **** Jasná

Využite atraktívne prostredie Nízkych Tatier a prvotriedne služby Hotela Grand Jasná. Pri organizácii veľkého podujatia oceníte širokú ponuku priestorov s veľkou variabilitou organizácie sedenia, profesionálne skúsenosti s organizovaním akcií, veľkú lôžkovú kapacitu hotela, vysokú kulinársku úroveň a možnosti oddychu v hotelovom Wellness & Spa (možnosť prenájmu priestorov pre uzavretú spoločnosť) či večernú zábavu v nočnom klube Happy End s kapacitou viac ako 1000 ľudí.

Hotel Tri studničky ****

Exkluzivny priestor pre komorné stretnutia ponúka adult friendly Hotel Tri Studničky. Priestory, v ktorých dominuje drevo, kameň a meď, dokonale odrážajú nádheru okolitej prírody. Okrem lyžovačky v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku, Jasnej, a turistiky v lete, máme pre Vás množstvo zaujímavých tipov, ako si spestriť svoj pobyt.
Teambuilding a zážitkové podujatia

Odmeňte svojich partnerov, či zamestnancov jedinečným zážitkom, na ktorý nikdy nezabudnú.
 

Teambuilding a zážitkové podujatia →