Dovolenka pre rodiny s deťmi

Užite si leto v Tatralandii s celou rodinou aj počas chladných mesiacov. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.
Tatralandia je ideálna voľba na deň plný zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu

Poďte stráviť chladné dni do tropických teplôt, nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a zábavy k nám do Tatralandie. Rodičia si so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno vo vnútorných bazénoch či na krivoľakých toboganoch aj šmýkačkách. Pre odvážnych je stále pripravené surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia, a aj mimo leta nás budú baviť animácie. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.

Mapa areálu Tatralandie →
 

U nás strávite aj chladné dni v tropickom raji s morom zábavy a dobrodružstva. Čítajte ďalej a presvedčte sa sami, že u nás vám nuda nehrozí.Bazény pre malých aj veľkých

Užite si skutočný oddych aj zábavu vo vonkajších aj vnútorných bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou. Samozrejme, nezabudli sme na deti, ktoré sa môžu vyšantiť v detskom bazéne v hale Karibik alebo objavovať život rybičiek v Šnorchlovacom bazéne.

Zistite viac o bazénoch →Tobogany a šmýkačky pre deti

Pre deti je počas školského roka k dispozícii 6 toboganov a šmýkačiek, a to je zaručená zábava počas celého dňa. S doprovodom rodiča sa môžu na všetkých toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Zistite viac o toboganoch →

 Deti do 6 rokov majú vstup grátis

Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte k nám, nudiť sa určite nebudete.Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.

Zistite viac o Baby Silent Zone →Detský kútik

V časti Karibik, na druhom poschodí hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Rodičia si na druhej strane oddýchnu pri sviežom drinku alebo malom občerstvení z Tiki baru, ktorý je len pár krokov od detského kútika.Pre najmenších

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. Takže sa v areáli Tatralandie môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom a využívať miesta pre našich malých návštevníkov.Animácie

V Tatralandii vás budú zabávať nápadité a energické animácie. Tie nie sú určené len pre detských členov rodiny, ale aj pre rodičov či starých rodičov. Jednoducho sa celá rodina zabáva, užíva si, tancuje a cvičí s našimi vysmiatymi animátormi - to je pravá, smiechom nabitá atmosféra.

Zistite viac o animáciách →Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzenia. K dispozícii máte aj detské ihrisko, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho ďalšieho.

Zistite o ubytovaní viac →
Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)
☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk

Vážení návštevníci, Tatralandia je až do odvolania zatvorená. Ďakujeme za Vašu priazeň.