Dovolenka pre rodiny s deťmi

Užite si mega leto v Tatralandii s celou rodinou naplno. Neváhajte využiť novinku tohto leta - deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

 


Letné bazény s priezračnou aj termálnou vodou čakajú na malých, ale aj veľkých. Vychutnajte si naplno zábavu v bazénoch s celou rodinou.

Letné tobogany  ponúkajú množstvo zábavy pre všetkých. K 26 toboganom a šmýkačkám toto leto pribudnú dva nové mega tobogany Delphin a 4 Family.Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Tatralandia je ideálna voľba na dovolenku plnú zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu


Poďte stráviť leto plné nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a srandy k nám do Tatralandie. Rodičia si so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno vo vnútorných aj vonkajších bazénoch či na krivoľakých toboganoch aj šmýkačkách. Najbláznivejšiu jazdu si však celá rodina užije na najväčších toboganoch široko ďaleko, na Delphine a 4Family. Pre odvážnych je stále pripravené surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia a celé leto nás budú baviť denné animácie s maskotmi Tatralandie Tajom a Tarou. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.


Mapa areálu Tatralandie →

Tak, teraz vám je už jasnejšie, kde by ste chceli stráviť leto s rodinou? Prejdite nižšie a presvedčte sa sami, že u nás vám nuda nehrozí.


Novinka - deti do 6 rokov majú vstup grátis


Novinkou tohto leta je pre najmenších vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.


Tobogany a šmýkačky pre deti


Od tohto leta je pre deti k dispozícii až 28 toboganov a šmýkačiek, pretože nám v Tatralandii toto leto vyrastú 2 nové Mega tobogany Delphin a 4 Family, to je zaručená zábava počas celého dňa. S doprovodom rodiča sa môžu na toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Zistite viac o toboganoch →Baby Silent Zone

 

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdete na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone →
Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.Detský kútik

 

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.


Pre najmenších

 

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.


Denné animácie

 

V Tatralandii vás celé leto budú zabávať nápadité a energické animácie. Tie nie sú určené len pre detských členov rodiny, ale aj pre rodičov či starých rodičov. Jednoducho sa celá rodina zabáva, užíva si, tancuje a cvičí s našimi vysmiatymi animátormi - to je pravá letná, smiechom nabitá, atmosféra.

Zistite viac o animáciách →


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzenia a večer si vychutnáte spoločnú grilovačku vo vonkajších krboch či ohniskách. K dispozícii máte tiež detské ihriska, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho ďalšieho.

Zistite o ubytovaní viac →Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU


Zoo Kontakt


Len pár krokov od Tatralandie sa nachádza unikátna Zoo Kontakt, kde sa pod dohľadom ošetrovateľov, môžete spolu s deťmi dotknúť a hrať sa so zvieratkami z celého sveta. Viac sa dozviete na webe Zoo Kontakt →

Táto atrakcia je spoplatnená.Tatrapolis - svet miniatúr


Precestovať takmer celú zemeguľu za jeden deň? Kúsok od Tatralandie sa Vám to podarí v zábavnom parku Tatrapolis → 
Okrem kovových miniatúr niekoľkých svetových stavieb tu nájdete množstvo atrakcií, kde sa zabavia všetci bez ohľadu na vek. 

Táto atrakcia je spoplatnená.


Motýlia záhrada

Nezabudnuteľný zážitok v podobe pestrofarebnej oázy kvetov a motýľov, v ktorej môžete sledovať ich čarovný život. Spoznajte pestrofarebné aj nenápadné druhy motýľov a užívajte si exotickú atmosféru. Prečítajte si viac informácií →

Táto atrakcia je spoplatnená.


Bricklandia

Výstava najpopulárnejšej stavebnice a svet plný fantázie a kreativity, kde vás čakajú rôzne hry, aktivity aj scenérie znázornené zo stavebných kociek. Príďte si do Bricklandie, v Liptov aréne Tatralandia, po dávku fantázie. Prečítajte si viac informácií →

Táto atrakcia je spoplatnená.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.
Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →