Silvester 2023 v Tatralandii

Silvestrovská párty v bazénoch až do skorého rána


Najväčšia párty tohto roku?

Jednoznačne v Tatralandii! Strávte poslednú noc tohto roku v plavkách a s exotickým drinkom v ruke. Nočné kúpanie s vodnými atrakciami, adrenalínovými toboganmi či pokojným saunovým svetom je pripravené a zábava zaručene graduje až do 3:00 hod. ráno.

Tanečným parketom sa stávajú bazény a jediným vhodným outfitom sú plavky a crazy silvestrovské doplnky. A keď párty, tak poriadna. Posledný deň roku príde obľúbený raper KALI a roztancuje vás svojím hitom Leto celý rok. K tomu non-stop diskotéka a krásne tanečnice, určite zaručia nezabudnuteľnú zábavu. Zabavíme sa pri bláznivých súťažiach či súboji pohlaví. A čo by to bol za Silvester, keby nebola tombola? Aj tohto roku je pripravená tombola s atraktívnymi výhrami.

Takže kto môže povedať, že bol počas Silvestra na tropickom ostrove? No predsa ten, kto silvestruje v Tatralandii. Teplota vzduchu garantovaná nad 30°C, živé tropické rastliny všade okolo, šnorchlovanie či surfovanie na dosah a pre ochladzujúcu Piňa Coladu stačí natiahnuť ruku k vodnému baru Barbados.


Silvestrovská párty v bazénoch

Predpredaj prvých 100 vstupeniek za najnižšiu cenu


Cenník

Silvestrovská párty - predpredaj vstupeniek

Vstupenka
na Silvestrovskú párty 2023
(18.00 - 03:00 hod)

Dieťa
(do 6 rokov)
Dieťa 
(6 - 12 rokov)
Junior
Senior
Dôchodca
Dospelý

Predredaj online na  www.gopass.travel
prvých 100 vstupeniek

GRATIS15 €29 €29 €

- Deti do nedovŕšených 6 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.
- predpredajové ceny sú platné len na prvých 100 zakúpených vstupeniek
- Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.
 Silvestrovská párty v bazénoch 2022