Hudba žije

Festival Hudba žije prichádza na Liptov do Tatralandie


Kedy: 3.9. 2022 NOVÝ TERMÍN

Kde: Tatralandia (horná lúka - letný areál)

Vstupné: od 16,90 € 


Výhoda pre vás !
S pokladničným bločkom z Tatralandie s dátumom 3.9., získavate 20% zľavu na festival pri kúpe offline vstupu na pokladni festivalu.
A naopak – návštevníci festivalu majú 20% zľavu na celodenný vstup Aquaticket do Tatralandie, v dňoch 3.9. a 4.9., ak sa pri pokladni preukážu vstupenkou z Festivalu


Festivaly HIP HOP ŽIJE a HUDBA ŽIJE sú dva formáty sesterských festivalov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a podporujú. Celkom 7 zastávok v 3 krajinách. Bratislava, Duchonka, Domaša, Ostrava, Zŕče (Chorvátsko) a po novom aj zastávky Liptov - TATRALANDIA  a Bojnice, kde sa festival koná tento rok prvýkrát na želanie mnohých fanúšikov. 

Hip Hop Žije má dlhú tradíciu od roku 2013. Tieto festivaly boli, sú a budú zamerané na hip hopovú komunitu. Zastávky Hudba Žije budú navyše doplnené okrem hip hop interpretov, aj obľúbenými mainstreamovými umelcami. 

Príďte si vychutnať prvú edíciu Hudba žije festivalu na Liptove. Prvá zastávka letného festivalu sa bude konať práve v Tatralandii . Tešiť sa môžete na koncerty a DJ sety svojich obľúbených interpretov. Čaká na vás nezabudnuteľný večer!


 

 

 

V Tatralandii budú vystupovať: 

 


Dôležité: 

  • Vstupenky už v predaji na TICKETPORTAL⇒ 
  • vstupenka na festival Hudba žije nezahŕňa vstup do vodného parku 
  • majitelia vstupeniek na festival získavajú automaticky 20% zľavu na vstup Aquaticket do Tatralandie
  • návštevníci vodného parku môžu využiť 20% zľavu na vstupenku na festival Hudba Žije

Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu

viac info