Zimná dovolenka v trópoch

Tiež máš počas zimných mesiacov potrebu dať si pauzu od zimy a poriadne sa vyhriať, napríklad v Tatralandii?
Túžba po teple je zakorenená hlboko v nás. Ja som tiež jedným z tých, čo zúfalo potrebujú teplo a slnko, snívam o stálom tropickom podnebí alebo aspoň o príjemnom letnom dni. Sociálne siete sú plné celebrít, ktoré si užívajú exotické prostredie a zdieľajú fotografie s nádherne opálenými telami. Vycestovať na tropickú dovolenku počas zimných mesiacov je čoraz viac trendy.

Lenže cena zájazdu, napríklad na obľúbený ostrov Bali, je stále v závratných číslach od 1300 € na 7 dní. Ak k tomu pripočítame minimálne 16 hodín v lietadle, vidina pohodovej dovolenky sa rozplýva. Destinácie v exotických krajinách sú pre mňa teraz ilúziou a tak hľadám iné formy, kde a ako sa vyhriať...

A našiel som riešenie: 

Jediný tropický komplex Slovenska je v aquaparku Tatralandia. Čo to vlastne je Tropical Paradise? Predovšetkým stálych 32°C úplne celý rok, strecha ktorá prepustí slnečné lúče, všadeprítomná flóra ako na Haiti a nesmie chýbať ani slaná voda, ktorá je tiež súčasťou komplexu. K tomu hudba ako z disko klubu na pláži, ponáranie v bazéne k rybičkám, originálna zábava na surfe, jednoduchý relax na ležadle s masážnymi chŕličmi alebo geniálna thajská masáž. Keď zavriem oči, viem si predstaviť, že ležím v luxusnom plážovom bare, okolo mňa pobieha domorodé obyvateľstvo a núka mi miestne špeciality. A tak sa nechám hýčkať a užívam si svoj súkromný raj.

Na Bali by som asi bez tropického drinku v ruke nezažil ani jedno priateľské stretnutie. Barbados bar uprostred bazénového komplexu je tu práve na to, aby som stretol niekoho nového, pokecali o radostiach a starostiach a navzájom sa pozvali na pár drinkov!

Čo viac k dovolenke v tropickom raji potrebuješ ty? Ja už len istotu, kde takéto miesto nájdem. S pocitom, že som ušetril pár stoviek eur sadám do auta a smerujem do Tatralandie.
Blog Tatralandia

Chcete vedieť zo života Tatralandie viac? Prečítajte si naše blogy s rôznymi témami.


Blog Tatralandia →

Vážení návštevníci, Toboganová veža bude mimo prevádzky z dôvodu plánovanej údržby od 4.12. do 6.12.2023.

viac info