Thajská olejová aromatická masáž

Thajská aromatická olejová masáž spája liečebné techniky používané v tradičnej thajskej masáži v kombinácii s aromaterapiou olejom masírovaným do kože. Tento typ masáže nezahŕňa veľa pohybu. Po celý čas budete ležať na lôžku a užívať si všetky výhody spojenia thajskej masáže a olejovej aromaterapie. Vo Vašom tele nastane stav hlbokého uvoľnenia. Táto služba je obľúbená u mnohých našich zákazníkov a je ideálnou voľbou pre zaneprázdnené osoby, ktoré potrebujú únik z ich stresujúceho životného štýlu a očakávajú kvalitný relaxáciu tela a mysle. 

Čas Cena
60 min.45 €
90 min.55 €

Thajská tradičná tlaková masáž

Tradičná thajská masáž používa pasívnu metódu preťahovania celého tela a je spojená s masážou energetických bodov. Je vhodná pre odstránenie napätia svalstva a bolesti. Výsledkom je pocit úplného uvoľnenia a ľahkosti.

ČasCena
60 min.38 €
90 min.48 €

Thajská olejová bylinná masáž

Je kombináciou thajskej, olejovej a bylinkovej masáže. Najskôr si pomocou tradičnej thajskej masáže prehrejete svaly, potom nasleduje bylinná masáž a na záver olejová thajská masáž. Masáž poskytne kompletnú starostlivosť celému telu, uvolní napätie v svaloch a šlachách a navodí úžasné pocity uvoľnenia a relaxácie

ČasCena
90 min.59 €

Thajská bylinná masáž chrbta a šije

Ide o originálnu tradičnú thajskú procedúru, ktorá spočíva v prikladaní horúcich vrecúšok naplnených špeciálnou zmesou rozličných aromatických a liečivých bylín na chrbát a šiju. Aromatické látky, ktoré sa z bylín uvoľnujú, podporujú v tele prirodzený krvný obeh, uvoľňujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnutosť kĺbov. Výsledkom je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela a výrazný je aj ich aromaterapeutický efekt.

 

ČasCena
60 min.40 €

Thajská masáž chrbta a šije

Ide o tlakovú masáž zameranú na unavené svaly v oblasti chrbta a šije. Uvoľnením stuhnutých svalov dosiahnete hĺbkový relax a odstránite chronické svalové bolesti.

ČasCena
30 min.26 €
60 min.36 €

Thajská olejová masáž (chrbát, šija)

Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk, čuch a tiež bezprostredne cez pokožku. Olejová masáž stimuluje krvný obeh a aromatické oleje zahalia telo do magického voňavého oparu ktorého vdýchnutím rozvíjajú svoj účinok. 

 

ČasCena
30 min28 €
60 min. 38 €

Thajská masáž (hlava, šija, ramená)

Ide o tlakovú masáž zameranú na unavené svaly v oblasti hlavy, krku a ramien. Uvoľnením stuhnutých svalov dosiahnete hĺbkový relax a odstránite chronické svalové bolesti.

ČasCena
30 min.28 €
60 min.38 €

Thajská masáž chodidiel

Masáž nôh a chodidiel sa vykonáva masírovaním reflexných bodov na vašich chodidlách. Pomáha udržiavať telesnú rovnováhu, zlepšuje krvný obeh a zbavuje telo únavy.

 

ČasCena
30 min.26 €
60 min.36 €

Thajská očista kože - peelingová olejová masáž

Pri peelingovej masázi sú z pokožky odstraňované staré, suché a tvrdé neživé bunky a čistené póry pomocou oleja s brúsnymi čiastočkami. Jemná masáž aktivuje mikrocirkuláciu podkožného systému. Telo sa potom lepšie okysličuje a detoxikuje. 

 

ČasCena
90 min.59 €


Kráľovská thajská masáž - masáž 4 rúk

Thajská kráľovská masáž je trojkombináciou najoblúbenejších thajských masážnych techník. V tejto jedinečnej masáži sa spájajú všetky výhody a kombinujú sa účinky tradičnej thajskej masáže, aromaterapeutickej olejovej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok (horúca bylinná masáž). Budete sa po nej cítiť ako znovuzrodení. 

ČasCena
60 min.100 €

Romantická thajská masáž pre dvoch

Doprajte si s Vašim partnerom neopakovateľný zážitok - tradičnú thajskú masáž, ktorú spolu prežijete v jednej miestnosti. Uvoľnite sa a spoločne si užívajte nezabudnuteľné chvíle relaxácie.

 

ČasCena
30 min.40 €
60 min.80 €