Prístrojové ošetrenie pleti

Vaša pleť bude jemnejšia, rozžiarená a plná života. Vyskúšajte ošetrenie pleti v našom Wellness Centre.
Bezihlová mezoterapia

Efektívne, bezbolestné a príjemné ošetrenie bezihlovou mezoterapiou je použiteľné v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Mezoterapiou dosahujeme mnohonásobne rýchlejší a efektívnejší transport kozmetických prípravkov. Dosiahne sa ňou prienik do 4 mm hĺbky pokožky bez použitia ihiel. Ideálne na potláčanie prejavov starnutia pokožky, liečbu niektorých chorobných stavov napr. akné, na zmiernenie prejavov jaziev, strií a pod.

ČasCena
30 min.30 €


Diamantová mikrodermobrázia

Neinvazívna forma ošetrenia pleti, dramaticky potláčajúca prejavy starnutia a odstránenie povrchových a hĺbších vrások. Mikrodermabrázia anti-age procedúra je príjemná metóda ošetrenia pleti, kedy dochádza k jemnému, ale presnému mechanickému obrusovaniu vrchnej vrstvy pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite - pokožka je obnovená, je jemnejšia, svetlejšia a mladšia.

ČasCena
30 min.27 €


Ošetrenie pleti ultrazvukom

Ošetrenie pleti ultrazvukom je šetrná a bezbolestná metóda čistenia pleti. Ultrazvuk preniká do hlbších vrstiev pokožky a prečistí tak znečistené póry, napomáha liečiť zápaly a zároveň posôbí ako prevencia proti zápalom. Ošetrenie hĺbkovo hydratuje pleť a zvyšuje jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. Procedúra zlepšuje cirkuláciu krvi a aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov či masiek. Je veľmi vhodné najmä pre citlivú pleť.

ČasCena
30 min.25 €


Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch.

INFO