Objavte čaro relaxu a vychutnajte si našu pestrú ponuku masáží, kúpeľov, zábalov a iných relaxačných aj liečebných procedúr. V tomto úžasnom svete načerpáte novú energiu a vychutnáte si naplno oddych. Nájdite si trošku času, ktorý venujete len sebe.

Ochutnajte aj silu relaxu v novom ETANI Wellness Point priamo v Tropical Paradise Tatralandia. Nestrácajte čas a užite každú svoju voľnú chvíľu naplno.

Ponúkame vám zdravie pre vaše telo aj dušu:

  • masáže
  • kúpele
  • zábaly
  • pleťové masky
  • elektroliečba
  • ostatné

Nechajte sa zlákať dotykom zdravia a harmóniou tela aj duše vo Wellness Paradise na 1. poschodí v hlavnej budove Aquaparku Tatralandia.

Procedúry môžu využiť ubytovaní hostia, držitelia darčekových poukážok a ostatní návštevníci na základe rezervácie minimálne 1 deň vopred na telefónnom čísle:

  •  kontat : +421 915 834 681

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA:

Všetky zábaly sú čiastočné a umiestňujú sa len na vybrané miesto. Wellness balíky si môžete zakúpiť jedine vo Wellness Paradise, podmienkou je zaplatený vstup do Aquaparku Tatralandia. Rezervácia je možná priamo pri návšteve Aquaparku alebo vopred telefonicky na čísle: +421 915 834 681 počas prevádzkovej doby Wellness Paradise. V prípade zakúpenia 3-hodinového vstupu mimo letnej sezóny vám počas masáží, kúpeľov, zábalov a ostatných procedúr zastavíme čas a po ich absolvovaní vám čas opäť spustíme.

Už pri rezervácii procedúry informujte personál Wellness centra o Vašom zdravotnom stave (alergie, zranenia, kožné ochorenia...),ktorý by mohol mať vplyv na poskytovanú procedúru. Prevádzkovateľ si vyhradzujeme právo odmietnuť vykonať procedúru alebo navrhnúť alternatívne riešenie ak sa vyskytnú kontraindikácie. Väčšina procedúr z našej ponuky nie je vhodná pre tehotné ženy a malé deti.