Bezihlová mezoterapia

Efektívne, bezbolestné a príjemné ošetrenie bezihlovou mezoterapiou je použiteľné v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Mezoterapiou dosahujeme mnohonásobne rýchlejší a efektívnejší transport kozmetických prípravkov. Dosiahne sa ňou prienik do 4 mm hĺbky pokožky bez použitia ihiel. Ideálne na potláčanie prejavov starnutia pokožky, liečbu niektorých chorobných stavov napr. akné, na zmiernenie prejavov jaziev a strií...

Cena Čas
25 €20 min

Diamantová mikrodermobrázia

Neinvazívna forma ošetrenia pleti, dramaticky potláčajúca prejavy starnutia a odstránenie povrchových a hĺbkových vrások. Mikrodermabráziaanti-age procedúra je príjemná metóda ošetrenia pleti, kedy dochádza k jemnému, ale presnému mechanickému obrusovaniu vrchnej vrstvy pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite - pokožka je obnovená, je jemnejšia, svetlejšia a mladšia. 

Cena Čas
 20 €15 min

Endomasažer

Endomasáž je vákuová podtlaková masáž, je neinvazívna fyziologická metóda, ktorá omladzuje telo.Taktiež zvyšuje imunitu vášho organizmu a veľmi pozitívne podporuje váš celkový zdravotný stav.V porovnaní s bežnou masážou je až 10-krát účinnejšia. Vytváraný podtlak pracuje s hlbokými vrstvami mäkkých tkanív, a tým zintenzívňuje procesy metabolizmu, vyzdvihuje a spevňuje pokožku, okysličuje tkanivá a zlepšuje krvný obeh.Ideálne pre ošetrenie celulitídy. 

Cena Čas
 19 €15 min