Saunový svet

Saunové ceremoniály sú zaujímavým spestrením bežného saunovania. Vyskúšajte aj vy saunové ceremoniály.

 

NOVINKA ZIMY 2016/2017 SAUNOVÉ CEREMONIÁLY!

Kde: Bio sauna – Keltský saunový svet
Dátum: Počas zimnej sezóny každú stredu a sobotu
Čas: o 19:00 hod a o 19:00 hod.

Saunové ceremoniály sú zaujímavým spestrením bežného saunovania. Vyskúšajte aj vy saunové ceremoniály, ktoré sú  pre každého - aj začiatočníkov aj pokročilých saunérov. Osviežte telo aj myseľ prostredníctvom citrusovej aromaterapie alebo vyskúšajte bylinkovú aromaterapiu s priaznivými antiseptickými, protizápalovými, antidepresívnymi účinkami.

Bio sauna je vhodná pre ľudí, ktorí zle znášajú teploty v klasickej saune, alebo tým, ktorým nevyhovuje vysoká vlhkosť štandardných parných sáun.

Bio sauna predstavuje pre srdce a krvný obeh iba nepatrnú záťaž. Je optimálna pre uvoľnenie svalstva a psychiky. Návštevník v nej môže zotrvať dlhšiu dobu.
V porovnaní s tradičnou saunou zabezpečí vylúčenie aspoň dvojnásobného množstva potu, a to pri teplote 60°C, čím menej zaťažuje srdce.

Bio sauna pôsobí priaznivo pri stuhnutých kĺboch uvoľňuje bunky, tkanivá a svalstvo. Zmierňuje bolesť, teplo znižuje produkciu endorfínov a vplýva na tzv. chrbticovú bránu, čím pôsobí upokojujúco.
  
V Bio saune sú namontované infra žiariče, vyžarujúce infračervené lúče, ktoré sú generované elektrickými vyhrievacími vláknami, ktoré zaručujú hlbšie a účinnejšie prehriatie. Žiariče sú optimálne nasmerované na osoby prítomné v Bio saune a je len  na Vás či sa ich rozhodnete využiť samostatne.