Atrakcie v Tatrapolise

Veľkým lákadlom pre malých aj veľkých sú detské atrakcie v cene vstupu.

 


Autodrom


Zbavte sa počas jedinečnej jazdy v rýchlych, narážajúcich autíčkach, ktoré jazdia na ploche s rozmermi 20,0 x 10,0 m. Maximálna bezpečnosť aj pri silných nárazoch je samozrejmosťou. Kapacita atrakcie je 12 aút, 1 auto = max. 2 osoby, spolu 24 osôb. Príkon 380 V.

Autodrom je spoplatnený - 1 jazda / 1 €.


Vodná strela


Zažite pravú vodnú strelu jedine v Tatrapolise! Banská veža vysoká 8,5 m je  určená len a len na zábavu – banské vozíky vás vyvezú až na vrchol veže , spustia rýchlosťou strely dole a vozík vás katapultuje priamo do blízkeho jazierka. Nemáte aj vy chuť vyskúšať Vodnú strelu na vlastnej koži? Príďte si užiť atrakciu do Tatrapolisu a zažite to pravé adrenalínové osvieženie.


Kolotoč


Spoznajte čaro klasického retiazkového kolotoča, ktorý ponúka zábavu aj pre tých najmenších. Detský retiazkový kolotoč je vhodný pre deti od 3 rokov. Kapacita kolotoča je 10 sedadiel.


Tatrapolis Expres


Vyberte sa na dobrodružnú a náučnú exkurziu celým svetom za niekoľko minút. Po parku miniatúr Vás prevezie  motorový vláčik  Tatrapolis Expres. Objavujte počas jednej jazdy stavby z celého sveta v špeciálnom prevedení a  jednoducho nasadnite a nechajte sa unášať krásami celého sveta.


Popletené člnky


Obľúbená detská atrakcia - Popletené člnky v Tatrapolise prinášajú  tú pravú vodnú zábavu  aj pre najmenších. Nasadnite do svojho člnku a oddajte bláznivej vodnej zábave. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Labyrint


Labyrint, ktorý prináša inú dimenziu  zábavy  pre malých aj veľkých. Nájdi cestu z labyrintu,  ktorý ani zďaleka nie je až taký jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá.  Alebo čo tak dať si súťaž, kto prejde za kratší čas zrkadlovým labyrintom?Svetové stavby

Originálne spojenie kováčskeho remesla a cestovateľskej vášne, ktoré vyústilo do podoby zábavného parku. 

SVETOVÉ STAVBY