Jednorázové vstupy

Vyskúšaj jedinečnú a originálnu zábavu na vlnách. Nauč sa základy surfovania a uži si svoju jazdu vďaka našim profesionálnym inštruktorom.


Cenník - Surf Waves Tatralandia

Chceš si zasufrovať? Tak neváhaj, kúp si vstup:


XS SURFING – 20 min. v Surf zóne 
- XS surfing máš možnosť využiť kedykoľvek počas dňa vrámci otváracích hodín prevádzky. Surfuješ na bodyboarde alebo surfovacom rafte. Máš k dispozícii profesionálneho inštruktora, ktorý ťa zaškolí do základov surfovania na umelej vlne. Naučíš sa ako ovládať bodyboard a podľa svojej šikovnosti vyskúšaš aj základné triky.

XL SURFING – 60 min. v Surf zóne 
XL surfing vrámci jednorázových vstupov môžeš využiť kedykoľvek počas dňa. Môžeš si vybrať zo všetkých druhov surfovania – bodyboarding, flowboarding alebo surfovací raft. Máš k dispozícii profesionálneho inštruktora, ktorý ťa zaškolí do základov surfovania na umelej vlne, podľa druhu surfovania, ktorý si vyberieš.

PRENÁJOM DRÁHY – 60 min. v Surf zóne
- Surfovaciu dráhu si môžeš prenajať len pre seba, čím sa tvoj reálny čas strávený na vlne predĺži a môžeš si tvoj zážitok užiť na maximum. Ako aj pri iných typoch surfovania máš k dispozícii inštruktora. Môžeš si vybrať zo všetkých druhov surfovania – bodyboarding, flowboarding alebo surfovací raft.
Surfujte len za 9 € na www.gopass.sk

Najvýhodnejšie vstupy a zľavy do Tatralandie s kartou GoPass.Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00

Surf Waves Tatralandia

Láka ťa oceán, vlny, surfovanie a zábava plná adrenalínu?