Jednorázové vstupy

Vyskúšaj jedinečnú a originálnu zábavu na vlnách. Nauč sa základy surfovania a uži si svoju jazdu.


XS Surfing

20 min. v Surf zóne

XS surfing máte možnosť využiť kedykoľvek počas dňa vrámci otváracích hodín surf vlny. Pri vstupe do surf zóny sa vám na turnikete spustí čas 20 min a vy si môžete užívať surfovanie. Surfujete na bodyboarde alebo surfovacom rafte. Máte k dispozícii profesionálneho inštruktora, ktorý vás zaškolí do základov surfovania na umelej vlne. Naučíte sa ako ovládať bodyboard a podľa svojej šikovnosti vyskúšate aj základné triky.

XL Surfing

60 min. v Surf zóne 

XL surfing vrámci jednorázových vstupov môžete využiť kedykoľvek počas dňa. Môžete si vybrať zo všetkých druhov surfovania – bodyboardingflowboarding alebo surfovací raft. Celý čas vás bude sprevádzeť náš skúsený inštruktor, ktorý vás zaškolí do základov surfovania na umelej vlne. Po vstupe do surf zóny, kedy prechádzate cez turniket, sa vám začne odpočítavať 60 min. vášho surfovania.

Prenájom dráhy

60 min. v Surf zóne

Surfovaciu dráhu si môžeš prenajať len pre seba, čím sa tvoj skutočný čas strávený na vlne predĺži a môžeš si tvoj zážitok užiť na maximum. Ako aj pri iných typoch surfovania máš k dispozícii inštruktora. Môžeš si vybrať zo všetkých druhov surfovania – bodyboardingflowboarding alebo surfovací raft.
Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)
10:00 - 18:00
☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Všetky novinky

Sledujte novinky vodného parku Tatralandia. Pripravené sú pre vás atraktívne, zábavné a pútavé akcie či ponuky. 


Všetky novinky Tatralandia →

Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch.

INFO