Karibik komplex

Užívajte si svoj karibský sen v Tatralandii. Priehľadná strecha, lehátka a bublinky v bazéne urobia zo sna realitu.


Nechajte sa očariť exotickou atmosférou Karibského komplexu. Je totiž rozdelený na dve časti, na spodnú, aquamarínovú s bazénmi a na vrchnú, slnečnú časť.

V spodnej časti v relaxačnom bazéne Ocean pool s bublinkami, masážnymi posteľami, vodnými tryskami a teplotou vody 32°C si oddýchnu najmä starší dobrodruhovia. Nechýba ani plavecká časť s protiprúdom s farebným osvetlením pod vodou. No aj úplne najmenší sa vyšantia, a to vo vedľajšom detskom pirátskom bazéne, kde sa môžu dosýtosti spúšťať na bútľavom kmeni či sa zabaviť s exotickými zvieratkammi. Privíta ich kamarátsky krokodíl, ukecaný papagáj aj vodný hadík, ktorý každého naokolo príjemne osvieži. Ale buďte opatrní, nezbedné hojdajúce melóny sa aj pri nepatrnom pohybe vylejú a prekvapia vás prúdom vody. No viac vám neprezradíme, príďte a presvedčte sa sami.

Zatúžili ste po dni plnom zábavy po dávke ozajstného relaxu? Tak ten nájdete hneď o poschodie vyššie na luxusných lehátkach VIP Karibik Place. A po odpočinku sa osviežite v Tiki bare, v ktorom nájdete ponuku od sviežich ovocných drinkov až po chrumkavú pizzu. A ak sa deťom omrzia pirátske hry v bazéne, môžu ďalej pokračovať v detskom kútiku s farebným hradom. V hrade nájdu okrem bazéna s loptičkami aj šmýkačky a poskrúcané preliezky so svetelným tunelom. Tak si nájde každý to svoje, oddych aj zábavu na jednom mieste.

Pre tých, ktorí bažia po ozajstnom dobrodružstve, adrenalíne a exotike stačí prejsť cez sklenené dvere. Za nimi sa ukrýva havajská zóna so simulátorom surfovania Surf Waves Tatralandia. Tu si každý od 4 rokov môže vyskúšať surfovanie ako na divokých vlnách oceánu.

Ďalšie adrenalínové atrakcie čakajú hneď za detským pirátskym bazénom - bašta s piatimi celoročnými toboganmi - Monkey Slide, Jungle raft, Black&White, Tornádo a Rappido.

Pri Tiki bare a vedľa reštaurácie Paradiso vznikla oáza pokoja a relaxu - VIP Karibik place. Na drevených dvojlehátkach s baldachýnom nájdu návštevníci súkromie a oddych a zároveň môžu vychutnávať okolitú tropickú atmosféru. Ako bonus pri prenájme dvojlehátka dostane každý návštevník pohárik prosseca. Ležadlá je možné si rezervovať v reštaurácii Paradiso alebo v Tiki bare.

Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách vo vodnom parku)
Ne - Štv: 10:00 - 18:00
Pia -  So: 10:00 - 19:00

☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Surf Waves Tatralandia

Aloha! Ak vás lákajú divoké vlny a adrenalín, už nemusíte cestovať až k moru. Surfujte v Tatraladnii.
 

Surf vlna Tatralandia →