Tropický raj v Tatralandii

Leto u nás nekončí! Užívajte si aj v chladných mesiacoch palmy, tropické teploty a zábavu na toboganoch či na surf vlne.


Havajskú atmosféru, teploty aj adrenalín máte teraz na dosah ruky - na Liptove v Tatralandii.

Tropickú náladu v Tatralandii nezastavia ani prichádzajúce chladné mesiace. Na Liptove si tak môžete užívať leto aj počas jesene a zimy. Nielenže sa môžete celoročne opaľovať pod špeciálnou strešnou fóliou v Tropical Paradise ale havajskú pohodu vám spríjemnia aj živé tropické rastliny, ako figovník, banánovník či kokosovník. K dokonalosti chýba už len svieži drink z vynoveného baru Barbados a masáž na vodných laviciach v celoročných  bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou.

Hľadáte viac adrenalínu? Z tropického sna vás preberie bláznivá jazda na toboganoch aj šmýkačkách alebo naskočte na surf a skroťte divoké vlny Surf Waves Tatralandia. Pre najmenších návštevníkov s mamičkami a oteckami máme pripravené tiché a pokojné miesto Baby Silent Zone. Ďalší rozmer oddychu pre vaše telo aj myseľ prinesie pobyt v Keltskom saunovom svete alebo procedúry vo Wellness Centre.

 

Prečítajte si o Havaji v Tatralandii viac
Bazény
Bazény

S kryštálovo čistou, slanou a termálnou vodou čakajú na všetkých, deťúrence aj dospelých. Zahrejte, oddýchnite no tiež sa zabavte v bazénoch s kamarátmi či rodinou.

Viac o bazenoch

Tobogany a šmýkačky
Tobogany a šmýkačky

6 celoročných bláznivých toboganov a šmýkačiek ponúka množstvo zábavy pre všetkých, veľkých aj malých nadšencov adrenalínu.

Viac o toboganoch

Surf Waves Tatralandia
Surf Waves Tatralandia

Vraj sa dá surfovať len na divokých vlnách oceánu na Hawai či v Austrálii? Surf vlna v Tatralandii, Surf Waves Tatralandia, vás vyvedie z omylu, pretože aj u nás môžete surfovať ako na vlnách oceánu.

Viac o surf vlne

Silvester Party
Silvester Party

Tropický Silvester v Tatralandii je odviazaná párty v bazénoch s pestrým programom, exotickými drinkami v bazéne a Eusebiom, na ktorú sa nezabúda.

Viac o Silvestri

Dovolenka pre rodiny s deťmi
Dovolenka pre rodiny s deťmi

Užite si leto v Tatralandii s celou rodinou aj počas chladných mesiacov. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Viac o dovolenke

Wellness & Spa
Wellness & Spa

Nájdite si čas len pre seba. Počas mrazivých zimných dní sa príďte zohriať do Wellness & Spa do Tatralandie. Oddýchnite si a dobite baterky na rôznych procedúrach vo Wellness Centre a v saunách Keltského saunového sveta.

Zistite viac o Wellnesse

Ubytovanie pár krokov od Tatralandie
Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzení. K dispozícii sú tiež detské ihriská, bowling, 5D kino a mnoho iného.

Viac o ubytovaní


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00 | Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00 | Nedeľa: 10:00 - 19:00
☎  +421 915 834 644 | ✉ info@tatralandia.sk
Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia. Pripravené sú pre vás atraktívne, zábavné a pútavé akcie či ponuky. 


Všetky novinky Tatralandia →