Tropická zima v Tatralandii

Tropické teploty, palmy a zábava vo vode a na toboganoch aj počas mrazivých mesiacov? V Tatralandii si trópy užívate aj v zime.


Poďte sa počas chladných dní zahriať do Tatralandie, do raja tropických teplôt, nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a zábavy. Každý deň si naplno užijete vo vnútorných bazénoch či na strmých toboganoch aj šmýkačkách. Pre odvážnych je pripravené surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia, a aj mimo leta nás budú baviť animácie. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.

U nás strávite aj chladné dni v tropickom raji s morom zábavy. Čítajte ďalej a presvedčte sa sami, že u nás vám nuda nehrozí.Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Bazény


S kryštálovo čistou, slanou a termálnou vodou čakajú na všetkých, deťúrence aj dospelých. Zahrejte, oddýchnite no tiež sa zabavte v bazénoch s kamarátmi či rodinou.

Zistite viac o celoročných bazénoch →

Animácie

 

V Tatralandii vás budú zabávať nápadité a energické animácie. Celý Tropical Paradise sa bude zabávať, užívať si, tancovať a cvičiť s našimi vysmiatymi animátormi - to je pravá, smiechom nabitá tropická atmosféra.

Zistite viac o animáciách →


Novinka - deti do 6 rokov majú vstup grátis


Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.


Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.

Viac o Baby Silent Zone →


Detský kútik

 

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.


Pre najmenších

 

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len prár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzení. K dispozícii máte tiež detské ihriská, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho iného.

Zistite o ubytovaní viac →Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU →


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.
Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →