Sauna show

Zahrejte sa a oddychujte – je tu pre vás sauna show


Saunová show

Keltský saunový svet v Tatralandii ponúka mnoho spôsobov na skvelé saunovanie, avšak chceme vám tento zážitok v saunách spríjemniť show rituálom a muzikoterapiou. Na čo sa teda môžete tešiť?

Počas saunovej show skúsený saunamaster zvyšuje vlhkosť v saune pomocou ľadu a vody a následne teplý vzduch víri po celej saune pomocou uteráku. Do ľadu sa pridávajú rôzne bylinkové alebo citrusové arómy, ktoré príjemne rozvoňajú celú saunu, niekedy je tento rituál označovaný ako aromaterapia. 

Ďalšou novinkou je muzikoterapia. Počas tohto rituálu si oddýchne nielen telo, ale hlavne myseľ. Rôzne zvukové nástroje ako spievajúce mysy či gong rozvibrujú všetky bunky vo vašom tele a vy tak dokonale zrelaxujete.


Saunová show v Tatralandii

Saunovanie sa stáva intenzívnejším a pestrejším vďaka saunamasterovi, ktorý vnáša do saunovania novú dimenziu prostredníctvom vírenia vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou. Okrem toho, že zažijete skvelé divadlo priamo v saune, saunový rituál má aj blahodárne účinky na zdravie človeka. Počas nárazov tepla sa vyplavujú škodlivé látky z tela, otvárajú sa póry pokožky, zlepšuje sa jej prekrvenie, pružnosť a vzhľad. Saunovanie má predovšetkým výborný preventívny účinok voči chorobám.

Vyskúšajte raz a uvidíte, že sa vám tento nový zážitok v saune bude páčiť.

 


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Program

Každú stredu a sobotu počas zimnej sezóny
19:00 Muzikoterapia Hudba ako liek
STREDA
18:00 Saunový rituál Karibské leto
19:00 Muzikoterapia Na morských vlnách
SOBOTA
18:00 Saunový rituál Mafiánova dcéra 

Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 


tel: +421 915 834 644
e-mail: info@tatralandia.sk