Nie, nebudem sa nikomu predstavovať...

... lebo za tvrdou tatranskou, vetrom ošľahanou náturou sa mäkké srdce a láska k Tatrám skrýva.

 

Pod štítmi hôr tu žijú ľudia jedineční ako miesto samo. Plní hrdosti, ktorá sa dedí z pokolenia na pokolenie. Kto sa v Tatrách narodil, je s nimi navždy spätý, telom i dušou. Horské hrebene sú mu ihriskom a šíre pláne a lesy záhradou.

V krajine zasnežených končiarov, ostrých hrebeňov a ľadovcových plies, kde je príroda bystrinkami prepletená, objavíte krásu, akú široko-ďaleko nemožno nájsť. Spoznajte Tatrancov, možno svojských a odmeraných, no hrdých a láskavých. Získajte si ich priazeň a odhalia vám najtajnejšie kúty Tatier, zatiaľ čo si budete plne užívať ich pohostinnosť. Navštívte Tatry aj vy a prežite rozprávkové príbehy spolu s tými, ktorí ich milujú.

www.gotatry.sk

Budem Vám rozprávať o...

... tropickom raji v srdci Tatier.

Tu v našom raji vás teplúčko načisto prestúpi. Keď sa do slnkom zaliatych tropických záhrad po uši ponoríte, číra morská voda únavu zmyje a všetky chmáry rozoženie. Jáj, a telo mnohoraké príjemnosti opáči. Tak to je ten najonakvejší tropický raj.

Tatranec - tropický raj - gotatry.sk

...najkrajšej lyžovačke.

To Vám je rozprávka ľúbezná, báseň o snehu a sen zimnokrásny. Čarovné končiare naše s nekonečnými svahmi, na ktoré vás gondoly svetovej úrovne vyvezú. A sneh ako páper na úbočiach. Tak to je tá najonakvejšia lyžovačka.

Tatranec - lyžovačka - www.gotatry.sk

 

...  tisícorakých chutiach tatranskej kuchyne.

Tu vám kuchári hody vystroja. Lakoty od výmyslu sveta. A blaho na zemi zakúsite s tými najonakvejšími chuťovými zážitkami. Každé sústo fajnej poživne vám zmysly rozihrá. A keď sa omamný mok v pohári zaiskrí, prúd uvoľnenia vás opantá a nohy samé do tanca skočia.
Tatranec - jedlo a zábava - www.gotatry.sk

... čaro tatranských hotelov.

Toto je hniezdočko najjemnejším páperím vystlanô. Tu si môžete voľkať, vyvaľovať sa i slasti užívať koľko hrdlo ráči. Fajná vodička telu ulahodí a slnko dušu ponapráva. Až si od radosti najonakvejšie poskočíte!

Tatranec - ubytovanie a relax - gotatry.sk

Od tých, čo milujú Tatry, pre tých, čo milujú Tatry.

www.gotatry.sk

www.facebook.com/TatranecSlovakia