Tatralandia sa teší na svoju už 13. letnú sezónu. Opäť ako je dobrým zvykom má pre svojich návštevníkom skvelé novinky. Milovníci adrenalínu si môžu zasufovať v hawaijských vlnách, deti zažijú kopec zábavy počas predstavení cirkusu Jo Joo. Pre najnáročnejších klientov budú k dispozícii nové VIP relax rooms.


Surfovacie vlny

Láka vás exotika, more, poriadne vlny a surfovanie? Už nemusíte cestovať ďaleko. Hawajské vlny a surfovanie od leta aj v Tatralandii. V novom Hawaii komplexe môžete vyskúšať celoročnú novinku - surfovanie na hawajských vlnách na známej pláži Waikiki či na ostrove Maui - adrenalín pre profesionálov aj začiatočníkov. Na doske môžete jazdiť spôsobom body boarding (s doskou na telo) alebo ako profesionáli - postojačky. 

Cena: 5 €/30 min.
K dispozícii: 6/2016
viac info>>


Cirkus Jo Joo

Okrem bohatého animačného programu má Tatralandia pre návštevníkov prekvapenie. Areál bude hostiť  počas celého leta český národný cirkus Jo Joo. Denne sú pre návštevníkov pripravené tri 20 - 25 min. predstavenia, kde vystúpia zvieratá, ktoré účinkujú aj v seriáli ZOO na TV Joj. Bohatý program, kde sa predstavia artisti, sibírske tigre, americké pumy, poníky, opice či papagáje isto zaujmú malýcha aj veľkých. 

Cena: GRATIS
K dispozícii: 1.7. - 3.9.2016
viac info>>>


VIP RELAX ROOM

Pre maximálne pohodlie a súkromie našich najnáročnejších klientov budú k dispozícii dva samostatné súkromné VIP RELAX ROOMS s výhľadom na letný areál Tatralandie. Počas celého dňa sú klientovi k dispozícii relaxačné ležadlá, sedenie,  chladnička, trezor, fén a sprchovací kút, room servis s možnosťou objednania zo širokej ponuky nápojov a jedál.

Cena: 39 €/deň
K dispozícii: 7/2016
viac info>>>


RANNÉ PLÁVANIE

Zaplávaj si v bazéne 2x týždenne (utorok a piatok) pred otvorením areálu a príchodom ostaných návštevníkov v čase od 7:30 do 9:00 hod. V krytom komplexe Ostrov pirátov z karibiku

Cena: 9 €/osoba
Cena: 7 € + 20 bodov Gopass
K dispozícii: 7-8/2016
viac info>>>


Multiticket FUN TATRY

Skvelá zábava na Liptove - v aquaparkoch a horskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Multiticket FUN TATRY zahŕňa obojsmerný lístok CHOPOK SEVER&JUH a celodenný vstup Fun Packet do Aquaparku Tatralandiaalebo celodenný vstup Sea&Fun Packet do Gino Paradise Bešeňová. Multiskipass je možné využiť do 4 dni od zakúpenia.

Cena: už od 27 €/osoba
K dispozícii: 16.6. - 18.9.2016
viac>>>


Peeling morskou soľou 

Využite skvelú novinku v Keltskom saunovom svete. Navštívte vynovenú Soľnú saunu a urobte si píling celého tela morskou soľou, ktorá je skvelým kozmetickým prostriedkom na rozjasnenie kože. Píling odstráni prebytočné šupiny z povrchu kože, otvorí kožné póry a zbaví pokožku toxínov. 

Cena: pre návštevníkov Keltského saunového sveta zadarmo
K dispozícii: 5/2016


TOP Letné eventy

18.6.2016 - Summer Battle Opening
18.6.2016 - Cullinary Battle
9.-10.7.2016 - Birthday Latino Fiesta
23.-24.7.2016 - Tomi Kid Weekend
13.-14.8.2016 - Tropical Party
27.8.2016 - Summer Beach Party