Medúzy, ktoré menia pri zotmení farbu, tropický prales s autentickými zvukmi, viac ako storočný strom, unikátna dúha, či potôčik, ktorý so sebou nesie pozitívnu energiu a túto prenáša na všetkých návštevníkov. To je len zlomok noviniek, ktoré pribudli počas leta v liptovskej Tatralandii. Vstupná hala aquaparku mení svoj charakter a je už k dispozícií pre všetkých návštevníkov Tatralandie. Celková výška investície spolu s rozšírenými šatňovými skrinkami, nových priestorov poschodia je 2,4 mil. EUR. 

Hlavným zámerom vybudovania nového vstupu do aquaparku je predovšetkým skrátiť dobu čakania na pokladni a spríjemniť pobyt v štýlovom priestore, ktorý od prvého momentu priblíži exotickú atmosféru TropicalParadise. Pokladne obslúžia zákazníkov 3-krát rýchlejšie, vďaka dotykovým obrazovkám a investovaním do kvalitného technického zabezpečenia. Kapacita pokladní pri optimálnom stave vybaví 550 až 650 osôb za hodinu. 

Nová investícia vstupnej haly plynule nadväzuje na posilnené šatňové priestory a dokončenie konceptu TropicalParadise. Celá stavba je v prírodnom tropickom štýle so skalným útesom, v ktorom si našli domov medúzy. Nad vchodom do bazénov je umiestnený košatý strom, nad ktorým sa vždy po daždi objaví dúha. Celoročná vstupná hala má unikátne technologické novinky, špeciálnu presklenú fasádu s plochou viac ako 300 m2, ktorá už pred vstupom svojou priehľadnosťou navodí pocit oddychu a relaxu, komfortný vstup cez veľký automatický turniket, za ktorým sa na ploche prízemia nachádza rozptylový, oddychový a čakací priestor s plochou viac ako 600 m2. 

V priestore pribudli moderné obojsmerné pokladne so zázemím, obchod so športovými potrebami a infocentrum. Pri vchode je potôčik, ktorý ústi do jazierka s nekonečným vírom. V celom priestore je počuť tropické zvuky, ktoré zákazníka mysľou prenesú do prímorských spomienok a naladia na dovolenkovú atmosféru. Návštevníci zabudnú na každodenné problémy a budú z tropického sveta odchádzať oddýchnutí a s novými silami. Pre najmenších sme pripravili novú atrakciu - krokodíla v skutočnej veľkosti.