Mega leto v Tatralandii

Toto leto si pre Vás Tatralandia priplavila veľa noviniek. V článkoch nižšie sa dozviete viac.
Tatralandia, najväčší areál vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediný, ktorý ponúka možnosť zasurfovať si ako na Hawai, zaručuje zábavu aj oddych v 14 bazénoch, 28 toboganoch a šmýkačkách, najmenej 300 atrakciách a zabezpečí tropických 30 °C v Tropical Paradise celý rok. To ale nie je všetko. Program obohatí bohatá nádielka letných koncertov a eventov či pestré denné animácie. K horúcim novinkám tejto letnej sezóny patrí najmä nákup vstupov do aquaparku modernou formou ako aj dva úplne nové, dychberúce Mega tobogany, adrenalínový Delphin a rodinný 4 Family.

 

Tešíme sa na vás!
Mega Tobogany

A je to vonku! Už čoskoro aj u nás zažiješ MEGA jazdu, akú nájdeš len v Dubai. Toto leto v Tatralandii prinášame 2 úplne nové MEGA tobogany, adrenalínový Delphin a interaktívny 4 Family.

Zisti viac

GOPASS e-shop

Najlacnejšie vstupy kúpite počas celej sezóny na webe gopass.sk. Počas tejto sezóny sa výrazne zvýši cenová výhoda pri nakupovaní online v porovnaní s klasickými pokladňami v stredisku. Nakupujte online, ušetrite a nestojte v rade pri pokladni.

Zisti viac

GOPASS Tickets

Nové samoobslužné pokladne, najvýhodnejšie ceny vstupov priamo v stredisku a Gopass karta zadarmo. To sú nové samoobslužné pokladne s názvom Gopass Tickets, v ktorých vám ochotne s nákupom vstupov pomôže milá obsluha.

Zisti viac


Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →