Halloween Tatralandia

15.9. - 23.12.2017

Jedinečná jeseň v Tatralandii 

Halloween ako krstiny malého kostlivca !


Veľkolepá oslava krstín

Oslava  narodenia malého Kostlivca , ktorú pripravujú ježibabky – sudičky celú jeseň  sa nesie vo veľkom štýle - plná sladkých dobrôt, darov a hudby. Podľa starého mexického zvyku mu každá z ježibabiek - sudičiek donesie jeden dar, ktorý predurčí jeho osud.
Čo z malého kostlivčeka vyrastie?  Bude z neho mexický Santana,  mariachi alebo  z neho vyrastie tanečník či športovec? 
raffaellitov príchod na svet v plnom prúde oslavujú 4 ježibabky - sudičky Seňorita Vitalita, Seňorita Sunnita, Seňorita Libertita a Seňorita Cruelda . 
A o každej z nich Vám prinášame krátky príbeh. Seňorita Vitalita

Je rozprávková sudička, ktorá prináša dieťaťu do vienka radosť zo života a optimistický životný postoj. Všade kde sa zjaví sa zázračne zlepší nálada. Je poslom dobrých správ a v Tatralandii našla pre seba to správne miesto, odkiaľ sa jej celú jeseň nechce odísť. 


Seňorita Sunnita 

Miluje všetkých a všetko. Je to sudička, ktorá šíri okolo seba lásku, mier a pokoj. Pri kolískach detí je vítaná, všade a všetkými milovaná. Ňou obdarované dieťa má milujúce a statočné srdce a empatické cítenie.  


Seňorita Libertita


Ak deťom niečo prinesie do vienka, zaručene je to múdrosť, spravodlivosť a túžba po slobode. Svojím rozvážným darom poteší nielen rodičov dieťaťa, ale aj predošlé dve sudičky. Spolu sú zohraté trio, ktoré lieta svetom sem i ta. Libertite sa najviac páči pri surf vlne, tam sa cíti šťastná.


Seňorita Cruelda

Je tá zlá sudička, ktorá pokazí každý krst a ktorú nikto nechce pozvať k oslave. Svojím darom v deň krstín komplikuje životné osudy. Rada má temnú farbu, jedovaté huby a hadov s dvojitým jazykom.

 

 Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Zažite jedinečný Halloween Tatralandia!


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00