Detská hra IQ parku

Zapojte sa do súťažte o najlepšieho žiačika. Víťaz získa víkendový pobyt v Holiday Village Tatralandia pre 4 osoby.Ahoj,

vitaj v mojej škole. Volám sa Raffaelito a som syn kostlivcov Conchity a Pedra. Tento rok začalo moje veeeľké dobrodružstvo. Nastúpil som do tej najúžasnejšej školy - Školy fantázie. Moja škola je netradičná, pretože je halloweenska. Staň sa mojim spolužiakom a ja ti ukážem toto magické miesto. Prekonáme spolu búrlivé vody a nástrahy Tatralandie, ovládneme draka a navštívime piškvorkový hrad. Na našich cestách stretneme starodávnu Sirénu, ktorá nás bude vábiť rôznymi hlasmi. Spoznáme profesora Hydrogénia, ktorý nás naučí bláznivé Hókusy - pókusy. Objavíme skryté tajomstvá zeme na Prírodológii, silu pohybu na Telo-cviku a tajomný jazyk - Kostlivčinu.

Ak sa chceš zapojiť do súťaže, splň týchto pár krokov:

  • kým vstúpiš do Školy fantázie v Tatralandii, na pokladniach alebo na infocentre dostaneš svoju žiacku knižku s testom (hrací plán).
  • v areál Tatralandie nájdeš IQ atrakcie a IQ pointy (pozri do mapy v žiackej knižke), ktoré ti pomôžu správne vyplniť všetky úlohy v teste.
  • správne odpovede v teste stačí zakrúžkovať. Ceruzky na krúžkovanie nájdeš v Aqua shope (pri hlavnom vstupe) alebo na stolíku v chemickom laboratóriu.
  • vyplnenú žiacku knižku donesieš na kontrolu do Aqua shopu (pri vstupe) a za správne odpovede dostaneš známky / pečiatky a kupón.
  • ak sa chceš zúčastniť súťaže o hlavnú cenu - víkendový pobyt v Holiday Village Tatralandia, vyplň kupón a vhoď ho do veľkej torty (urny), ktorá sa nachádza vo vstupnej hale.
  • žrebovanie sa uskutoční dňa 10.12.2018 v Tatralandii.
  • o výsledkoch budeme výhercu informovať telefonicky.

Nemáme len jedného víťaza. Súťaží sa až o tri super ceny:

1. Cena: pobyt pre 4 osoby v Holiday Village Tatralandia so vstupom do Tatralandie
2. Cena: vstupy pre 4 osoby do Tatralandie + 4 vstupy na Surf Waves Tatralandia
3. Cena: nákupná poukážka v hodnote 100€ v predajniach Tatry Motion v Tatralandii

Neváhaj, príď si užiť unikátnu zábavu v bazénoch, na toboganoch aj v Škole fantázie, môžeš sa priučiť mnohým zaujímavostiam, vyskúšať si všetky IQ atrakcie a zapojiť sa do našej súťaže.

Tešíme sa na teba!
Mapa halloweenskeho areáluŠkola fantázie a IQ park

Prečítajte si viac o Halloweene, Škole fantázie a IQ parku v Tatralandii.

Haloween v Tatralandii →