Mega leto 2018 v Tatralandii

Leto plné zábavy, adrenalínu, hudby, tanca a tropickej atmosféry, to je naše Mega leto.Mega tobogany

Jedine v Tatralandii zažiješ MEGA jazdu, akú inak zažiješ len v Dubai! Toto leto sa v Tatralandii bude jazdiť na 2 úplne nových MEGA toboganoch Delphin a 4 Family.

Zisti viac

GOPASS Tickets

Nestihli ste nákupiť vstupy online na www.gopass.sk za výhodné ceny?Nevadí, využite naše nové samoobslužné kasy GOPASS TICKETS a ušetrite.

Zisti viac

Mega dovolenka pre rodiny s deťmi

Poďte stráviť leto plné nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a srandy k nám do Tatralandie. Deti do 6 rokov majú vstup GRÁTIS.

Zisti viac

Mega hity

MEGA LETO bez hudby? To sa v Tatralandii nestane! Bavte sa s nami na hudbu rôznych žánrov a štýlov, upokojujúcu aj tanečnú, relaxačnú či divokú. Každý víkend iný interprét.

Zisti viac

Mega Aquapass

Neviete sa rozhodnúť medzi dobrodružstvom a relaxom pre telo, dušu aj myseľ? Mega Aquapass vám dopraje oboje. Dovolenku v Tatralandii aj Bešeňovej.

Zisti viac

Letná Párty - Mega letné animácie

Celé leto zažijete v Tatralandii každý deň mega letnú párty v podobe energických, veselých a originálnych letných animácií.

Zisti viac

Tobogany

Tatralandia ponúka andrenalín na maximum. Nájdete tu viac než 2 kilometre šmýkacích dráh a 28 rôznych spôsobov, ako si vychutnať bláznivú jazdu.

Zisti viac

Bazény

Osviežte sa v našich vnútorných aj vonkajších bazénoch a zaplávajte si v čírej, termálnej ale aj v slanej vode.

Zisti viac

Surf Waves Tatralandia

Lákajú vás oceán, vlny a surfovanie? Divoké vlny oceánu si vďaka komplexu s interiérovým simulátorom surfovania v Tatrandii užijete aj na Liptove.

Zisti viac

Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY