Surf Cup

Narodeninová surf party spojená so šampionátom v indoorovom surfovaní je späť, a to už 29. 6. 2019.2. ročník Surf Cup

Príďte otvoriť letnú sezónu do Tatralandie na Summer Battle Opening a chyťte svoju vlnu na divokom Surf Cupe.

Termín: 29. 6. 2019
Čas: od 15:00
Adresa: Tatralandia, Surf Waves Tatralandia
Kategórie: Muži a Ženy

 

Milujete morské vlny celým srdcom i dušou? Tak to je surf party niečo pre vás! Tento deň nebude všedný. Okrem toho, že spoločne v sobotu 29. 6. 2019 zahájime letnú sezónu na Summer Battle Openingu, už o 15:00 naštartujeme Surf Cup a vášho adrenalínového ducha pri indoorovej surfovej vlne Surf Waves Tatralandia. Tu sa môžete kochať pohľadom na talentovaných surferov, ktorí v hudobnom sprievode predvedú exhibičnú jazdu alebo povzbudiť súťažiacich, ktorí sa šampionátu Surf Cup zúčastnia. 

O 16:00 prichádza chvíľa, kedy budete mať príležitosť ukázať svoje športové nasadenie v plnej žiari ako účastníci Surf Cupu a zmerať si sily s ostatnými. Ostro sledovaní budete očami profi-rideriek Zuzky Stromkovej, Zuzky Vráblovej a Natálie Šlepeckej. Okrem nespútaného zážitku čakajú na najlepších súťažiacich aj skvelé ceny!


Tatralandia Surf Cup 2019
Po hodinách surfovania si môžeš zakúpiť vstup do Tatralandie a odreagovať pri bazéne, vyskúšať si adrenalínovú jazdu na toboganoch, šnorcholať v bazéne a pozorovať exotické rybičky, chytiť bronz hoci aj v interiéri pod špeciálnou strechou, oddýchnuť si v saunovom svete či odbehnúť si na masáž a užívať si skvelú tropickú atmosféru.


Partneri/Partners


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →