Silvester so skupinou HEX

31.12.2017

Jedinečný Silvester v bazénoch, s pestrým programom, osviežujúcimi nápojmi a s  pravou tropickou atmosférou v Tatralandii!


Oslávte poslednú noc v roku netradične - v trópoch! Tatralandia  31. 12. 2017 pripravila veľkolepú  oslavu konca roka. Zažite pravú silvestrovskú atmosféru a oslavu ukončenia roka v bazénoch, na toboganoch a v rytmoch známej slovenskej kapely HEX.
Silvester v Tatralandii prepojí netradičný priestor  na oslavu Silvestra – bazény, tobogany a  sauny  – s pestrými tanečnými vystúpeniami a magickou UV light show s hulahop kruhmi z tanečnej skupiny Dreamdancers ,ktorá poskytne neopakovateľný zážitok pre každého návštevníka. Pole dance v trópoch? Áno, aj to prinesie netradičný Silvester v Tatralandii. 

Počas celého večera sa o dobrú zábavu postará  DJ Martin Cehelský a Bongoman Elizz a pre malých aj veľkých je pripravené množstvo súťaží a  hier. Veľkolepým vyvrcholením starého roka je koncert skupiny Hex, ktorých hity si môžete vychutnať priamo z bazéna. A k Novoročným oslavám neodmysliteľne patrí obľúbená tombola a samozrejme ohňostroj!


PROGRAMHEX

Že ste ešte nezažili koncert priamo pri bazéne? Počas Silvestra v Tatralandii je to možné! Užívajte si koncert známej slovenskej kapely Hex priamo z bazéna. Zabáva sa bude niesť v rytmoch ich známych hitov. V piatok podvečer alebo Keď sme sami. Ich ľahký song patrí medzi najhranejšie hity v slovenských  rádiách. A že nikdy (alebo nikde) nebolo lepšie si môžete pospevovať ešte dlho po  silvestrovskom večeri plnom zábavy a skvelej atmosféry. UV LIGHT SHOW

Jedinečné spojenie tanca, hudby, umenia a hry svetla. Po tomto predstavení si každý návštevník odnesie neopakovateľný zážitok. Šou so svietiacimi hulahop kruhmi a akrobatickými kúskami predvedú na pódiu skutoční profíci. 


TANEČNÉ VYSTÚPENIA

Silvester v Tatralandii to nie je len zábava a šantenie v bazénoch, ale aj množstvo dobrej hudby a  tanečných predstavení. Veselé, farebné a hravé čísla spestrujú celú noc  a bavia veľkých i malých návštevníkov. Pestré kostýmy a zaujímavé tanečné choreografie  na horúce rytmy sú zárukou dobrej atmosféry a zábavy. 


POLE DANCE

Pole dance je moderná tanečná disciplína, ktorá spája prvky niekoľkých tancov - balet, valčík či salsa s modernými prvkami gymnastiky, akrobacie a voľného tanca. Toto umenie predvedie očarujúca tanečnica, ktorá je uznávanou porotkyňou na súťažiach a sama je držiteľkou niekoľkých ocenení.

 

 Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY