14. - 16.8.2015

S vrcholom leta prišla aj skvelá 3-dňová zábava - Tropical Party v Tatralandii tento rok patrila poľským interpretom - Donatan a Cleo.

Donatan

Známy v Poľsku ako hudobný producent. Vytvoril hudbu pre viac ako 50 albumov. Mnoho z nich dostalo zlaté a platinové platne. V roku 2012, Donatan vydal svoj autorský album "Równonoc". Tento album je kompiláciou tradičných slovanskýhc piesní s prvkami rappu "Równonoc" dosiahol už v pre-predaji, zlatú a po niekoľkých mesiacoch už diamantovú platňu. Donatan získal aj rad prestížnych hudobných ocenení.

V roku 2013 Donatan začal pracovať s Cleo. Ich singel debut "My Słowianie", ktorý produkoval Donatan, sa stal hitom. Ich videoklip sa stal populárnym na youtube, kde bol videný viac ako 55 miliónov krát.  Táto pieseň bola vybraná ako poľský zástupca v súťaži Eurovision Song Contest 2014 .

Cleo

"Slovanská blondínka s poľským šarmom a čiernym hlasom," hovoria o Cleo. Cleo je speváčka, skladateľka, a maliarka. Je to žena mnohých tvárí, chameleón, ktorého objavil Donatan.

DONATAN & CLEO Tatralandia 2015


Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.