Interaktívna hra

Zažite svadobné dobrodružstvá s Chicom a Chicou, zbierajte body s magickým náramkom a vyhrajte halloweenké nálepky do originálneho albumu, ktorý dostanú deti pri vstupe do Tatralandie. 

Stalo sa to pred muchos, muchos rokmi, že si to nepamätá ani stará korytnačka Catalina Negrita, ktorá stráži čas a príbehy. Na brehu Mexického zálivu sa do seba zaľúbili Pedro Muerto a Conchita Annamaría Espozelita Juevo Maňana. Z dvoch kútov obrovského a nebezpečného Mexika, cez púšť a pichľavé kaktusové polia, cez prales a dažďové hadoviská sa vybrali svadobné sprievody, aby spečatili spoločnú lásku neduživého Pedra a rozšafnej Conchity. Takto sa spoznali aj dve deti - Chico a Chica, najmladší členovia oboch rodín a spoločne prežívali čaro a tajomstvá mexickej halloweenskej svadby. Tá trvala 105 dní a 105 nocí a počas nej zažili  Chico a Chica 5 čarovných dobrodružstiev.
Zaži všetky dobrodružstvá s Chicom a Chicou aj ty a získaj čarovný darček.


Album


Pravidlá interaktívnej hry:

  • Na pokladni každé dieťa od 3 do 12 rokov dostane hrací plán – album nálepiek a magický náramok.
  • Po absolvovaní všetkých piatich čarovných dobrodružstiev magického náramku  s Chicou a Chicom získaš odmenu -  jednu nálepku do albumu (vyzdvihneš si ju vo Photopointe pri pokladniach)
  • Každý deň v týždni je odmenou iná nálepka. Vyzbieraj všetky nálepky, nalep ich do albumu a získaj tak pamiatku na nezabudnuteľné dobrodružstvá prežité v Tatralandii.
  • Nálepkový album a chýbajúce nálepky je možné zakúpiť aj v Aquashope pri pokladniach.

Mapa interaktívnej hry