Halloween show Tatralandia

3. 11. 2018 zažijete zábavu v bazénoch, bláznenie na toboganoch a jedinečnú Halloween show v odtieňoch Školy fantázie.


Myslíte, že sa nedá spojiť Tropical paradise s halloweenskou zábavou a neobyčajnou školou? Príďte sa na vlastné oči, uši aj kožu presvedčiť o výnimočnom spojení tropického raja v Tatralandii a magickej halloweenskej školy. Jedinečnú atmosféru si vychutnáte priamo z bazénov alebo si zajazdíte na toboganoch či zasurfujte na nespútaných vlnách Surf Waves Tatralandia. Energiu si dobijete na pohodlných ležadlách pod palmami a deťúrence sa zabavia v detskom bazéne v Karibikudetskom kútiku alebo si oddýchnu v intímnej Baby Silent Zone.

A toto všetko je spestrené unikátnymi halloweenskymi dekoráciami Školy Fantázie a interaktívnymi atrakciami IQ parku. Vyvrcholením vyučovania bude bombastická celodenná zábava na Halloween Show, kedy príde malý kostlivec Raffaelito do školy Fantázie.

Tohtoročná Halloweenska show bude jedna veľká celodenná zábava v Škole fantázie. Čarokrásny priestor Tatralandie bude javiskom pre 40 príšeriek, ktoré Vám pripravia bombastický deň. Párty rozprúdi DJ Kostlivec (DJ LilJohn) a tanečné duo Kostry. Spievať vás bude učiť Radka Križanová, ako bájna Siréna. Majsterka Európy vo face a body paintingu premení účinkujúcich na pravých halloweenskych kostlivcov. Pre všetky vekové kategórie sú pripravené kreácie a balónové potvorky šaša Matveja, kreatívne dielničky, bohatý animačný program, súťaže aj mnohé ďalšie prekvapenia.

Vystupujú umelci a divadelníci z Divadelnej spoločnosti, Rozprávkového sveta, tanečníci Xoana a ich hostia.


Príďte s nami prežiť dychberúcu a tajomnú Halloweensku show v tropickom raji.


Kupujte teraz najvýhodnejšie vstupy online

Ušetri až 4€ na gopass.sk →Program Halloween Show


Halloween show Tatralandia 2018PartnersKupujte teraz najvýhodnejšie vstupy online

Ušetri až 4€ na gopass.sk →Kontakt

Infocentrum Tatralandia

PON-ŠTV (11:00 - 19:00) 
PIA (11:00 - 20:00) 
SO (10:00 - 20:00) 
NE (10:00 - 19:00) Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY