Aquaracing Tatralandia

Majstrovstvá sveta v spúšťaní sa na toboganoch sú späť. O víťazstvo môžete zabojovať 28. -1. 5. 2018 a 5. -7. 5. 2018.v máji Tatralandia opäť zažije napínavé súťaženie, ktoré všetkých športovo nabudí. V súťaži dňa majú súťažné dvojice za úlohu čo najrýchlejšie zdolať legendárnu Boomerangovú vežu. Prvé tri tímy získajú hodnotné ceny a postavia sa na stupienok víťazov.

Minulý rok sa súťaženia zúčastnilo približne 120 dvojícČo sme si pre vás pripravili na tento máj? Nechajte sa prekvapiť! Isté je, že sa u nás určite nudiť nebudete. Aj tento rok program spestrí tanečná skupina Freeze dance CREW z Liptovského Mikuláša, ktorá si zatancuje priamo v tobogáne. Deň sa bude niesť v pravej športovej atmosfére. Začneme rannou rozcvičkou či aquagymom a budeme súťažiť aj pod vodnou hladinou. Pre všetkých sú pripravené energické animácie, aj pestré maľovanie na tvár a pre tých najmenších bude čakať zábavná súťaž "detský aquaracing", čo je vlastne bezpečné súťaženie na "mini" toboganoch. Deň ukončíme na perfektnej Párty víťazov, ktorú spojíme s vyhlasovaním víťazov.

Avšak tento ročník bude výnimočný! Aquaracing sa bude niesť v znamení pokusu o zapísanie rekordu v počte súťažiacich na jazde na toboganoch. Prídťe a staňte sa rekordmanmi!

A pozor! Počas Aquaracingu otvárame brány k letným toboganom Boomerang, Trio, Niagara, Banana Fun a Black Magic. Popri športovom programe si môžete užiť plávanie v termálnej, čírej či morskej vode pod palmami, zábavu na toboganoch, surfovanie ako aj tropické drinky priamo v bazéne. Po kvalitnom športovom výkone a aktivitami nabitom dni si môžete užiť relax v Keltskom saunovom svete alebo na relaxujúcej masáži

 

Aquaracing Tatralandia je podujatie, na ktorom by ste určite nemali chýbať. Registrácie budú prebiehať v deň podujatia. Počet súťažných dvojíc je obmedzený, tak neváhajte. Tešíme sa na vás a veríme, že sa nám podarí spoločne získať nový REKORD!Partner
Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY →