Aquaracing Tatralandia

Majstrovstvá sveta v spúšťaní sa na toboganoch sú späť. O víťazstvo môžete zabojovať 28. -1. 5. 2018 a 5. -7. 5. 2018.v máji Tatralandia opäť zažije napínavé súťaženie, ktoré všetkých športovo nabudí. V súťaži dňa majú súťažné dvojice za úlohu čo najrýchlejšie zdolať legendárnu Boomerangovú vežu. Prvé tri tímy získajú hodnotné ceny a postavia sa na stupienok víťazov.

Minulý rok sa súťaženia zúčastnilo približne 120 dvojíc. Program spestrila tanečná skupina Freeze dance CREW z Liptovského Mikuláša, ktorá si zatancovala priamo v tobogáne. Deň sa niesol v pravej športovej atmosfére. Začali sme rannou rozcvičkou, zasúťažili sme si aj pod vodnou hladinou, či zatancovali v latino rytmoch.

Čo sme si pre vás pripravili na tento máj? Nechajte sa prekvapiť! Isté je, že sa u nás určite nudiť nebudete. A pozor! Počas Aquaracingu otvárame brány k niekoľkým letným toboganom. Popri športovom programe si môžete užiť plávanie v termálnej, čírej či morskej vode pod palmami, zábavu na toboganoch, surfovanie ako aj tropické drinky priamo v bazéne. Po kvalitnom športovom výkone a aktivitami nabitom dni si môžete užiť relax v Keltskom saunovom svete alebo na relaxujúcej masáži.

Aquaracing Tatralandia je podujatie, na ktorom by ste určite nemali chýbať. Registrácie budú prebiehať v deň podujatia. Počet súťažných dvojíc je obmedzený, tak neváhajte. Tešíme sa na vás!


Partner
Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY