Leo expressom do aquaparkov

Autobusom Leo Express do aquaparkov aj na zjazdovky alebo do Krakova na trhy a letisko.Po novom sa dostanete do liptovských aquaparkov aj z Krakova

Leo Express pripravil novú linku medzi Bešeňovou, Tatrami a Krakovom, ktorá je ideálna na jednodňový výlet do aquaparkov a na lyže, ale taktiež na krakovské vianočné trhy alebo ako prípoj na odlety z krakovského letiska.

Spoj zastavuje pred aquaparkami Tatralandia a Vodný park Bešeňová. Leo Espress spolu s partnermi pripravuje v aquaparkoch zľavy pres svojich klientov. Spoj zároveň zamieri k lyžiarskym strediskám v Bialke Tatrzanskej, Ždiari, Tatranskej Lomnici a Starom Smokovci. Počas zimnej sezóny môžu zákazníci využiť partnerské skibusy do lyžiarskych stredísk v Jasnej a Bachledovej doline. V autobusoch je povolená preprava lyží alebo snowboardov. Na spoji, ktorý vyrazí medzi Krakovom a Bešeňovou od 1. decembra sú lístky už v predaji. Cestujúci si ich môžu zakúpiť už od 5,8€.Najvýhodnejšie vstupy nájdete online

Online nákup na www.gopass.sk Kontaktujte nás

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujete poradiť, alebo sa len chcete dozvedieť viac - smelo nás kontaktujte.

 +421 917 998 844 
✉ info@besenova.comWebkamery Bešeňová

V prípade, že chcete nahliadnuť do nášho vodného parku alebo sa chcete presvedčiť o počasí, pozrite si webkamery.

WEBKAMERY

 

Aquapark Tatralandia sa z dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzatvára. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info