Najviac zábavy v Tatralandii s kartou Gopass

Ako si užijete najviac zábavy v Tatralandii? No predsa s kartou Gopass! 

Kúpte si vstup do Tatralandie online a využívajte všetky benefity:

  • Platíte menej
  • Nestrácate čas čakaním v radoch na pokladni
  • Zbierate body, ktoré vymeníte za výhody
  • Získavate najvýhodnejšie ponuky priamo na svoj mejl

Kliknite na gopass.sk a zvezte sa na vlne zábavy.

Tatralandia je zázračná krajina dobrodružstva a zábavy, v ktorej si užívate leto  za každého počasia.  Na dovolenku pri mori nemusíte cestovať stovky kilometrov. V Tatralandii sa naučíte surfovať, oddýchnete si v tieni živých paliem pri konštantnej teplote 30 stupňov a  okúpete sa v morskej jadranskej vode
14-tich bazénoch si na svoje prídu aj milovníci termálnej a čírej vody. Tá najlepšia zábava čaká na 26 toboganoch a šmýkačkách na letných eventoch aj pri animačných aktivitách.  


Trvalo znížené ceny

Ak nakupujete cez e-shop, nakupujete lacnejšie. 
Ceny vstupov do aquaparku a ďalších produktov sú trvalo znížené. Nakupujte NAJVÝHODNEJŠIE v e-shope www.GOPASS.sk, navštívte Aquapark Tatralandia s GOPASSom, a za každý nákup zbierajte vernostné body.


NIELEN VSTUPENKY DO TATRALANDIE

Na kartu GOPASS môžete nakupovať v e-shope okrem vstupeniek do Aquaparku Tatralandia aj lístky na lanovku, hotelové pobyty a mnohé ďalšie služby v strediskách JASNÁ Nízke Tatry, Vysoké Tatry alebo Tatralandia. Karta GOPASS platí vo všetkých prevádzkach spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. s označením "TU PLATÍ GOPASS".


Za každé Euro získate 1 bod

Za každé Euro, minuté v e-shope alebo v stredisku, Vás odmeníme jedným bodom. Stačí sa pri nákupe preukázať kartou GOPASS a požiadať o prípis bodov. Body môžete premeniť na skvelé odmeny. Máme pripravené aj okamžité menšie odmeny, ktoré si môžete užiť už po prvom nákupe.


Zľavy aj v strediskách

Stačí predložiť čipovú kartu GOPASS a môžete využívať skvelé zľavy v reštauráciách, baroch a na mnohých ďalších miestach.