Havaj v Tatralandii

Leto u nás nekončí! Užívajte si aj v chladných mesiacoch palmy, tropické teploty a zábavu na toboganoch či na surf vlne.

Havajskú atmosféru, teploty aj adrenalín máte teraz na dosah ruky - na Liptove v Tatralandii.


Tropickú náladu v Tatralandii nezastavia ani prichádzajúce chladné mesiace. Na Liptove si tak môžete užívať leto aj počas jesene a zimy. Nielenže sa môžete celoročne opaľovať pod špeciálnou strešnou fóliou v Tropical Paradise ale havajskú pohodu vám spríjemnia aj živé tropické rastliny, ako figovník, banánovník či kokosovník. K dokonalosti chýba už len svieži drink z vynoveného baru Barbados a masáž na vodných laviciach v celoročných  bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou.

Hľadáte viac adrenalínu? Z tropického sna vás preberie bláznivá jazda na toboganoch aj šmýkačkách alebo naskočte na surf a skroťte divoké vlny Surf Waves TatralandiaPre najmenších návštevníkov s mamičkami a oteckami máme pripravené tiché a pokojné miesto Baby Silent Zone. Ďalší rozmer oddychu pre vaše telo aj myseľ prinesie pobyt v Keltskom saunovom svete alebo procedúry vo Wellness Centre.

 

 

Prečítajte si o Havaji v Tatralandii viacNakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Bazény


S kryštálovo čistou, slanou a termálnou vodou čakajú na všetkých, deťúrence aj dospelých. Zahrejte, oddýchnite no tiež sa zabavte v bazénoch s kamarátmi či rodinou.

Zistite viac o celoročných bazénoch →Surf Waves Tatralandia

 

Vraj sa dá surfovať len na divokých vlnách oceánu na Hawai či v Austrálii? Surf vlna v Tatralandii, Surf Waves Tatralandia, vás vyvedie z omylu, pretože aj u nás môžete surfovať ako na vlnách oceánu.

Zistite viac o Surf Waves Tatralandia →Deti do 6 rokov majú vstup grátis


Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.


Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.

Viac o Baby Silent Zone →


Detský kútik

 

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.


Pre najmenších

 

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len prár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzení. K dispozícii máte tiež detské ihriská, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho iného.

Zistite o ubytovaní viac →Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU →


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →