Tropický raj v Tatralandii

Leto u nás nekončí! Užívajte si aj v chladných mesiacoch palmy, tropické teploty a zábavu na toboganoch či na surf vlne.Havajskú atmosféru, teploty aj adrenalín máte teraz na dosah ruky - na Liptove v Tatralandii.


Tropickú náladu v Tatralandii nezastavia ani prichádzajúce chladné mesiace. Na Liptove si tak môžete užívať leto aj počas jesene a zimy. Nielenže sa môžete celoročne opaľovať pod špeciálnou strešnou fóliou v Tropical Paradise ale havajskú pohodu vám spríjemnia aj živé tropické rastliny, ako figovník, banánovník či kokosovník. K dokonalosti chýba už len svieži drink z vynoveného baru Barbados a masáž na vodných laviciach v celoročných  bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou.

Hľadáte viac adrenalínu? Z tropického sna vás preberie bláznivá jazda na toboganoch aj šmýkačkách alebo naskočte na surf a skroťte divoké vlny Surf Waves TatralandiaPre najmenších návštevníkov s mamičkami a oteckami máme pripravené tiché a pokojné miesto Baby Silent Zone. Ďalší rozmer oddychu pre vaše telo aj myseľ prinesie pobyt v Keltskom saunovom svete alebo procedúry vo Wellness Centre.

 

Prečítajte si o Havaji v Tatralandii viac


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Bazény


S kryštálovo čistou, slanou a termálnou vodou čakajú na všetkých, deťúrence aj dospelých. Zahrejte, oddýchnite no tiež sa zabavte v bazénoch s kamarátmi či rodinou.

Zistite viac o celoročných bazénoch →


Surf Waves Tatralandia

 

Vraj sa dá surfovať len na divokých vlnách oceánu na Hawai či v Austrálii? Surf vlna v Tatralandii, Surf Waves Tatralandia, vás vyvedie z omylu, pretože aj u nás môžete surfovať ako na vlnách oceánu.

Zistite viac o Surf Waves Tatralandia →


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len prár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzení. K dispozícii máte tiež detské ihriská, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho iného.

Zistite o ubytovaní viac →

Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU →


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →