WOOOW - raj toboganov

Tešíte sa na slnečné a horúce dni? Poďte si ich vychutnať do Tatralandie a vybláznite sa na 28 toboganoch či v 14 bazénoch.
Presvedčte sa, že leto v Tatralandii bude WOOOW!

Konečne odzvonilo chladným dňom, tak sa pripravte, leto je tu! A spolu s letom prichádza aj vlna zábavy a horúčav na Liptov do Tatralandie. Zažite jazdu leta na niektorom z 28 toboganov, na surf vlne v Surf Waves Tatralandia. Alebo schlaďte svoje rozžhavené telo v jednom zo 14 bazénov či pri pohári lahodného drinku vo vynovenom vodnom bare Barbados.

Čože? Je to málo WOOW? Tak pozor, my sme ešte neskončili! Celé leto bude aj o Letnom Festivale, na ktorom budú rezonovať bíty úžasných slovenských interprétov a kapiel - skrátka každý víkend iný koncert. A to sme samozrejme ešte nespomenuli našich bláznivých animátorov, ktorý si pripravili nabitý animačný program a rozličné súťaže pre malých aj veľkých.

Nový street food bar Tasty Corner (hneď pri veži s celoročnými toboganmi) priláka svojimi dobrotami, ako šťavnatý hovädzí burger, hot-dog, grilované mäsko alebo sladké bubble waffle snáď každého návštevníka. No a pre tých úplne najmenších s rodičmi máme pripravené tiché a pokojné miesto Baby Silent Zone.

A nezabúdajte, že najlacnejšie vstupy kúpite vždy online 3 dni vopred na www.gopass.sk. V ponuke máme aj úplne najvýhodnejší sezónny vstup - Šikovnú Aqua Sezónku, ktorá je platná až 6 mesiacov v Tatralandii aj v Bešeňovej.

Chcete vedieť viac?
Prečítajte si o našom WOOOW Lete viac Ušetrite 11€ na 2 vstupoch 

Online nákup na www.gopass.sk →Bazény


S kryštálovo čistou, slanou aj termálnou vodou si príde na svoje každý návštevník. Tí menší sa zabavia v bazénoch s detskými atrakciami a väčší si prídu na svoje na masážnych laviciach alebo v plaveckom bazéne.

Pozrite si o bazénoch viac →
Letný festival

Zvučné víkendy v Tatralandii dajú do pohybu každého! Všetkých návštevníkov Tatralandie budú  počas celého leta baviť každú sobotu alebo nedeľu živou hudbou skvelí slovenskí interpreti.


Sezónky

S našimi sezónnymi vstupmi do aquaparku, sáun ale aj na surf vlnu si užívate všetky tieto atrakcie až do konca októbra. Neváhajte, najvýhodnejšia Aqua Sezónka sa dá kúpiť online na gopass.sk len do 12. 6. 2019.

Pozrite si o našich sezónkach viac →


Letné animácie

 

Počas leta vás každý deň budú zabávať nápadité a energické animácie. Celá Tatralandia sa bude blázniť, užívať si, tancovať a cvičiť s našimi večne usmiatymi animátormi.

Pozrite si o animáciách viac →


Deti do 6 rokov majú vstup grátis


Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.Detský kútik

 

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.


Pre najmenších

 

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzení. K dispozícii máte tiež detské ihriská, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho iného.

Pozrite si o ubytovaní viac →Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU →


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →