Letný festival WOOOW

Obyčajne festivaly trvajú niekoľko dní, no v Tatralandii sa už teraz môžete tešiť na letný festival počas celého leta.
Zvučné víkendy v Tatralandii dajú do pohybu každého!

Všetkých návštevníkov, vás, vaše deti, vašich kamarátov i vašich rodičov budú baviť počas celého leta každú sobotu alebo nedeľu živou hudbou skvelí slovenskí interpreti. Na svoje si prídu milovníci slávnych celosvetových hitov, pop music, balkánskych beatov, reggae, ska, jazzu, rocku či dokonca klubovej elektronickej scény vrátane house music. Zabavte sa na letných koncertoch, ktoré sú u vstupu do Tatralandie zadarmo! Vybláznite sa aj na našich 28 toboganoch, v 10 bazénoch alebo na ďalších atrakciách a zistíte, že naše leto príde na chuť každému.
Archív

Koncerty, ktoré ste si s nami toto leto už užili


7. 7.

Malalata

Otvorte kapitolu tohto leta poriadnou tancovačkou! Povykrúcať vás príde dvojica DJov v pásikavých tričkách, ktorí vám namiešajú aktuálne trendy do neuveriteľne pozitívneho a energetického mixu. Len si to predstavte, horúce slnko, kúpačka v bazénoch a pestrá paleta songov, ktorá vás zaručene nenechá v sede. Ten najlepší dojem vo vás zanechá už prvú júlovú nedeľu MALALATA.
Viac o Malalata →


13. 7.

Heľenine oči

Slovenská kapela Heľenine oči zavítajú toto leto na niekoľko festivalov a nevynechajú ani Letný Festival WOOOW v Tatralandii. Tú najlepšiu prešovskú nádielku zažijete v podaní siedmych muzikantov srdcom i dušou. Vychutnáte si žánre ako rock, metal, reggae a ska.

Viac o kapele Heľenine oči →


20. 7.

Dominika Mirgová

Príďte si zaspievať so speváčkou Dominikou Mirgovou, ktorú sme spoznali už v súťaži Slovensko hľadá SuperStar a momentálne ju je počuť najmä v slovenských rádiách. Jej štyri štúdiové albumy odzrkadľujú dušu samotnej speváčky a jej životné skúsenosti a zážitky. Už v júly sa cez texty a melódie piesní s vami podelí o to najlepšie zo svojej tvorby. Očakávať môžete zábavu pre veľkých i malých!
Viac o Dominike Mirgovej →


27. 7.

Miro Jaroš

Hudobný vydavateľ, spisovateľ a v neposlednom rade i spevák, Miro Jaroš vystúpi v amfiteátri v Tatralandii v polovici letných prázdnin. Na svojom konte má 6 albumov a v poslednom čase teší svojimi piesňami hlavne detičky. Vítaní sú menší i väčší dobrodruhovia, ktorí si po bláznivej jazde na tobogane radi zaspievajú a zahopkajú na koncerte.
Viac o Mirovi Jarošovi →


3. 8.

DJ EKG

DJ EKG in the house! Tento slovenský fenomén elektronickej hudby sa už postavil za mixpult v najslávnejších kluboch sveta a toto leto príde zahrať aj do Tatralandie! Môžete sa tešiť na jeho najlepší výber beatov leta 2019 a nezabudnuteľnú atmosféru davu ako na bláznivej Ibize. Chyťte rytmus a rozvírte tanečný parket už počas dňa!
Viac o DJ EKG →


10. 8.

King Shaolin

Krídla vám na tanečnom parkete dodajú i energetický King Shaolin, ktorí už od roku 2012 žiaria v slovenských i českých hitparádach. Od roku 2014 sú oficiálnou dvornou kapelou Celeste Buckingham, na pódiu však radi stoja i sólo bez tejto slovenskej superstaristky. Títo štyria bratislavskí muzikanti sa vám predstavia so svojimi najväčšími new-age popovými songami a verte nám, je sa na čo tešiť!
Viac o kapele King Shaolin →


17. 8.

U2 Revival

Vaše boky rozhýbe, sluch poteší a náladu zlepší výber toho najlepšieho od skupiny U2! Všetky populárne piesne si budete môcť pripomenúť v podaní štyroch muzikantov, ktorí vystupujú pod menom U2 Revival. Chyťte sa šance a užite si živú koncertnú rockovú atmosféru pri prespievaných hitoch známej írskej kapely U2. 
Viac o U2 Revival →


24. 8.

Saxana & DJ Shypo

Slovenská Lisa Simpsonová Saxana sa stretne na pódiu s DJ Shypom a predvedie vám svoje skvostné umenie! Vychutnáte si príjemný deep housový mix, ktorý osviežia živé vstupy saxofónu. Ukončenie leta 2019 bude to epické!
Viac o Saxane Sapietovej & DJ Shypovi →

Foto - Letný festival 2019Partneri/Partners


 

Projekt je podporený z rozpočtu Ministerstva dopravy, výstavby  a regionálneho rozvoja SR.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →