Surf Challenge

Pre všetkých surferov aj nesurferov je tu nová Surf Challenge. Zapoj sa, uč sa nové triky a vyhraj!
Surf Challenge nabrala novú tvár, ktorá ťa dá do pohybu. Tvojou úlohou bude predviesť na surfovacej vlne predpísané akčné triky, za ktorých splnenie ťa odmeníme a naviac sa môžeš pochváliť titulom surfera.  Ak si na doske ešte nestál, nevadí, mysleli sme aj na to. Tvojho športového ducha môžeš predviesť na bodyboarde pri jazde v ľahu či na kolenách.

Za každých 5 trikov dostaneš fantastický nápoj Sappé Aloe Vera. Splnením 10 ľubovoľných trikov dosiahneš surferský level Tatralandia Surfer, za ktorý ťa odmeníme štýlovou nálepkou a pokiaľ zvládneš 20 trikov, získaš ďalšiu nálepku ako dôkaz, že si pravý Surf Hero of Tatralandia. Prejdi si postupne všetkými 30 trikmi a staň sa kráľom surfovania. Za najvyšší dosiahnutý level King of Tatralandia Waves ťa obdarujeme coolovým náramkom, ktorý ti bude na vlne každý závidieť a staneš sa ozajstným profíkom indoor surfovania. Postupne to zvládne každý, chce to len dávku odvahy postaviť sa na flowboard. Za každý level získaš ocenenie zvlášť! To znamená, že celkom až trikrát a dostaneš 6 nápojov Sappé. Tak čo, prijmeš našu surferskú výzvu a staneš sa surferským majstrom? Pamätaj, že leto sa blíži a je čas pracovať na svojej športovej forme.
Ako Surf Challenge prebieha?

  1. Prihlásiť sa môžeš ako dieťa či dospelý, amatér či expert indoor surfovania.
  2. Každú stredu a nedeľu sleduj nové videá na našom InstagrameFacebooku, vďaka ktorým sa naučíš nové kúsky alebo požiadaj o radu inštruktora, ktorý ti ich rád vysvetlí.
  3. Ak máš v malíčku aspoň 5 trikov, predveď ich inštruktorovi, ktorý ťa odmení. Za každú päticu trikov dostaneš nápoj Sappé Aloe Vera a za dosiahnutý level nálepku či náramok.
  4. Zdieľaj surferské úspechy. Nechaj sa odfotiť inštruktorom a postni tvoju odmenu na sociálne siete. Do popisu umiestni #tatralandia, #surfchallenge či #surfwavestatralandia, nech všetci vedia, kde odmeňujeme každého snaživca indoor surfovania. Ukázať tiež môžeš, ako ti to ide priamo na vode.Na ktorý level si trúfneš?


Tatralandia Surfer

Surf Hero of Tatralandia

King of Tatralandia waves
Surf Waves Tatralandia

Láka ťa oceán, vlny, surfovanie a zábava plná adrenalínu?