Najlacnejšie vstupy

Sami si vyberte, akú cenu za vstup zaplatíte.
Návštevníci Tatralandie majú na výber akú cenu za vstup zaplatia. Svoj lístok si môžete kúpiť dopredu cez e-shop GOPASS, prostredníctvom mobilnej aplikácie GOPASS, ďalej na štandardnom mieste v kamennej pokladni v stredisku a najnovšie aj v samoobslužných pokladniach označených ako GOPASS TICKETS, ktoré sa nachádzajú pri každom vchode do aquaparku. Na vstupoch ušetríte, ak si budete návštevu strediska dopredu plánovať a nakupovať lístky online minimálne 3 dni vopred. Deti do 6 rokov majú vstup do Tatralandie gratis.


GOPASS e-shop – Oplatí sa!

Kúp najlacnejšie vstupy 3 dni vopred online →

Nakupovanie vstupov v klasickej „kamennej“ pokladni v aquaparku už nie je in. Svetu dominujú moderné formy nakupovania prostredníctvom e-shopov z pohodlia domova a presne takéto požiadavky spĺňa aj GOPASS e-shop. Šikovní návštevníci, ktorí svoju návštevu strediska vopred plánujú si tak môžu kúpiť lístok až o 3€ lacnejšie ako v klasickej pokladni pri nákupe 3 dni vopred. Termín návštevy si môžete kedykoľvek zmeniť za symbolický poplatok 1€. Online nákup má ďalšiu výhodu a tou je, že v stredisku môžete využiť zrýchlený vstup pre hostí, ktorí už majú zakúpený vstup online z pohodlia domova. 
Nakupujte najvýhodnejšie na www.gopass.sk →

Zľavy a body pre registrovaných s kartou GoPass.GOPASS TICKETS – Oplatí sa!

Kúp najlacnejšie vstupy v stredisku v samoobslužných pokladniach.

Kupujte najlacnejšie lístky v stredisku v nových samoobslužných pokladniach. Nestihli ste nákup online alebo ešte nemáte Gopass kartu? Nevadí. Pri všetkých vstupných miestach do aquaparku nájdete nové moderné samoobslužné pokladne GOPASS TICKETS, v ktorých si rýchlo a pohodlne kúpite vstup o 2€ lacnejšie oproti klasickej pokladni. Stačí zadať e-mailovú adresu a mať po ruke platobnú (bankomatovú) kartu. S registráciou aj nákupom vám ochotne pomôže milá obsluha, ktorá vám poskytne Gopass kartu pri prvom nákupe zadarmo. V pokladniach GOPASS TICKETS je možné platiť len platobnou kartou nie v hotovosti. GOPASS sa naozaj oplatí.

GOPASS TICKETS budú v prevádzke od júla 2018!


 

GOPASS

Zisti o programe GOPASS viac na:

www.gopass.sk →